Scarlett Bordeaux wdzięczna Triple H za pobyt w NXT, WWE NXT 2.0 Superstar Sarray informuje o powrocie do USA

» Killer Kross oraz Scarlett Bordeaux mieli jedno z ciekawszych wejść podczas pobytu w WWE NXT. Scarlett w trakcie podcastu Wrestling Inc. Daily poruszyła temat Triple H, który odegrał kluczową rolę w podniesieniu ich umiejętności.

Na początku pozwolili nam robić, to co chcieliśmy. Później Triple H dodał pewne rzeczy, ulepszył i sprawił, że nasze wejście było idealne. On wpadł na o wiele lepszy pomysł niż my, więc odegrał bardzo ważną rolę w podniesieniu naszych umiejętności. Szczerze mówiąc był wielką częścią naszego pobytu w NXT. Wydaje mi się, że zwolnienie mnie oraz Karriona było niezwykle przytłaczające dla sceny niezależnej, dzięki czemu mamy tak wiele bookingów. W kwietniu jedziemy na Alaskę, ponieważ Kross otrzymał wielką rolę filmową. Tam odbędzie się sesja zdjęciowa, więc dobrze, że nie jesteśmy teraz do niczego przywiązani.

» WWE NXT 2.0 Superstar Sarray za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowała o powrocie do Stanów Zjednoczonych.

Mam więcej mocy dzięki otoczeniu mojej japońskiej rodziny, przyjaciół, więc po raz pierwszy od 9 miesięcy śnię. Wracam do Ameryki!!

Sarray wraca do Japonii, ale nie martw się, ponieważ wkrótce wróci. Dziękuję wszystkim za cierpliwość. #WWE NXT – Taki post wrestlerka opublikowała 13 listopada.

Warto przypomnieć, że kontrakt z federacją WWE podpisała w lutym 2020 roku. Na tygodniówce WWE NXT zadebiutowała 20 kwietnia 2021 roku. Swój ostatni pojedynek w ringu WWE stoczyła 9 listopada na tygodniówce NXT 2.0, gdzie przegrała z Kay Lee Ray.