Debiut Sarray, “Imperium” w dwóch brandach NXT?, Kurt Angle: Nie mam nic wspólnego z tym, że John Cena został wybuczany przez fanów

» Sarray zadebiutuje oficjalnie w WWE NXT już w najbliższy wtorek wieczorem. NXT General Manager William Regal ogłosił podczas gali, że ex Sareee zadebiutuje w przyszłotygodniowym programie. Wyemitowano nawet wideo, w którym Regal, Meiko Satomura i Simon Inoki chwalili Sarray za to co wniesie do dywizji kobiet NXT. Nie wiadomo jeszcze z kim Sarray będzie walczyła w przyszłym tygodniu.
Sarray po raz pierwszy pojawiła się na Takeover w zeszłą środę, siedząc w pierwszym rzędzie z Stephanie McMahon. Sarray, który 31 marca skończyła 26 lat, podpisała kontrakt z WWE w lutym 2020 roku. Miała przenieść się do Stanów Zjednoczonych, aby rozpocząć treningi w WWE Performance Center w Orlando w marcu ubiegłego roku, ale przeprowadzka została opóźniona z powodu pandemii COVID-19. W lutym tego roku przyleciała do Stanów Zjednoczonych.

» Wygląda na to, że Imperium wkrótce zdominuje oba brandy WWE NXT. Podczas NXT WALTER zadeklarował, że krucjata Imperium mająca na celu przywrócenie honoru pro wrestlingu dopiero się zaczyna, obiecując, że grupa będzie się rozrastać i rozszerzać, i jest tu po to by zostać. WALTER pochwalił również Tommaso Ciampie za ich pojedynek na “Takeover: Stand and Deliver” Night One, nazywając go jednym z jego największych wyzwań do tej pory.

Na NXT ‘Takeover: Stand and Deliver’ po raz kolejny udowodniliśmy, że Imperium jest najbardziej dominującą siłą w całym profesjonalnym wrestlingu. Przez ostatnie dwa lata byłem najbardziej dominującym mistrzem w WWE. Tommaso Ciampa był jednym z największych wyzwań do tej pory, ale nic się nie zmieniło. Nadal jestem NXT UK Champion.
Nasza krucjata mająca na celu przywrócenie honoru temu wspaniałemu sportowi dopiero się rozpoczyna. Imperium będzie rosło, Imperium będzie się rozwijało, bo Imperium jest tu, by zostać, a wkrótce całe NXT zrozumie, co to znaczy, gdy mówimy, że mata jest święta.

WALTER nie pojawił się na żywo w NXT USA, ponieważ wrócił już do Wielkiej Brytanii. Alexander Wolfe, Marcel Barthel i Fabian Aichner zaatakowali jednak Killiana Daina i Drake’a Mavericka po tym jak przegrali dzisiejszy opener z nowymi mistrzami tag team MSK. W ostatnich tygodniach pojawiły się plotki, że Imperium chce zwerbować Daina.

» W ostatnim odcinku The Kurt Angle Show Podcast, złoty medalista olimpijski z 1996 roku mówił o Billu Goldbergu i powodach, dla których nie do końca mu wyszło podczas jego runu w WWE w latach 2000. Angle poruszył również temat pojedynku Goldberg vs. Brock Lesnar na Survivor Series 2016, mówiąc, że pojedynek będący squashem dla Goldberga był słuszną decyzją WWE.

Bill nie był skomplikowaną osobą. Łatwo się z nim pracowało, nikt nie miał z nim problemów. To, co zrobili z nim na początku lat 2000, to nie był dobry booking. Goldberg zarobił dużo pieniędzy dla WCW będąc dominatorem, bestią. Dominował w meczach, trwały one po 2-3 minuty, co wzbudzało zdziwienie.
Po 2000 to po prostu nie był Bill Goldberg, którego ludzie pamiętali z WCW. Kiedy miał pojedynek z Brockiem Lesnarem [na Survivor Series], który trwał około 15 sekund, to była właściwa decyzja. To jest Goldberg, którego ludzie chcą zobaczyć.

Angle dyskutował również o Triple H, który podobno pogrzebał Angle’a za jego niezdolność do bycia heelem podczas feudu z Johnem Ceną, gdy ten był budowany jako największa gwiazda w federacji. Przez cały okres rozkwitu Ceny, zarówno Angle jak i Triple H mierzyli się z Ceną i obaj byli dopingowani przez fanów podczas tych walk. Wielu ludzi widziało WrestleManię 22 jako noc, w której fani oficjalnie odwrócili się od Ceny. Angle powiedział, że nie jest pewien, dlaczego Triple H obrzucił go złą sławą za kulisami, ale powiedział, że ma prawo do własnego zdania i uważa, że nie miał nic wspólnego z tym, że Cena został wybuczany przez fanów.

Nie słyszałem nic za kulisami, żeby Triple H mnie pogrzebał. Ma prawo do swojej opinii, ja nic nie mogę na to poradzić. Nie zgadzam się z nim, myślę, że John Cena, kiedy wyszedł przed szereg, kiedy zaczynał, był bookowany jako niepokonany, prawie nigdy nie przegrywał. [WWE] zrobiło to samo z Romanem Reignsem i zobaczcie co się z nim stało, zajęło to dużo czasu, aby fani zżyli się z Romanem. Fani są trochę buntowniczy, nie chcą gościa, który dominuje i jest niepokonany. Chcą gościa, który jest podatny na zranienie, który może wygrać lub przegrać w każdej chwili, a John zawsze był typowany do wygranej.
Triple H i ja byliśmy weteranami, bardziej znanymi w tamtym czasie. Cena był wschodzącym i nadchodzącym talentem więc byli w stanie rozpoznać nas jako bardziej groźnych przeciwników i bardziej popularnych wrestlerów. John ma pod górkę, bo tak szybko wprowadzili go do main eventu jako baby face, to jest naprawdę trudne do zrobienia. Triple H i Ja byłem bardziej doświadczonym weteranem, ludzie nas znali.