SPOILERY! DX ogłasza ważną informację, Powrót byłej NXT Women’s Champion do TV, Kontynuacja turnieju o NXT Cruiserweight Title

» WWE Hall of Famers DX (Triple H oraz Shawn Michaels, Road Dogg”) pojawili się podczas najnowszego odcinka NXT TV na USA Network. Panowie wyjawili, że w niedzielę 7 czerwca odbędzie się NXT “Takeover: In Your House”.

WWE wydało następujące oświadczenie, w którym potwierdziło, że NXT TakeOver będzie transmitowane bezpośrednio z NXT Areny w Full Sail University:

NXT TakeOver: In Your House odbędzie się 7 czerwca dwadzieścia pięć lat po tym, jak WWE po raz pierwszy wprowadziło In Your House do swoich salonów. Tym razem NXT powraca z In Your House.

Jak zapowiedzieli Triple H i Shawn Michaels NXT In Your House odbędzie się w niedzielę w Full Sail University i zostanie wyemitowany w sieci WWE Network.
Pierwszy In Your House odbył się 14 maja 1995 roku, początkując nową tradycję organizowania PPV. Co będzie czekało nas, kiedy żółta marka zainicjuje kultowe wydarzenie?

Pamiętajcie, aby być na bieżąco z informacjami, które pojawią się na wszystkich społecznościach WWE.

» Była WWE NXT Women’s Champion Rhea Ripley powróci do ringu podczas przyszłotygodniowego NXT TV. Będzie, to jej pierwszy ringowy występ od WrestleManii 36, gdzie przegrała z Charlotte Flair.

WWE ogłosiło, że Ripley zmierzy się z Io Shirai podczas przyszłotygodniowego NXT TV. Wydarzy się, to ze względu na atak w wykonaniu byłej mistrzyni kobiet na Io, która straciła okazję na zdobycie tytułu mistrzowskiego NXT. Wrestlerka z Japonii musiała uznać wyższość Charlotte Flair.

ZOBACZ TAKŻE >>>> SPOILERY! Erick Rowan z pierwszym merchadise, Kto stał za atakiem na Balora?, Kolejny uczestnik Casino Ladder Matchu

» W tym tygodniu kontynuowane były walki z udziałem uczestników turnieju NXT Cruiserweight, który wyłoni tymczasowego mistrza NXT Cruiserweight. Prawdopodobnie Jake Atlas oraz Isaiah “Swerve” Scott zakwalifikowali się do kolejnej rundy.

W grupie A, Atlas pokonał byłego Cruiserweight Championa Tony’ego Nese. W grupie B, Scott przegrał z Jackiem Gallagherem. Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych grup turniejowych:

GRUPA A: Drake Maverick (1-1), Tony Nese (0-3), Kushida (2-0), Jake Atlas (2-1)

GRUPA B: El Hijo del Fantasma (1-1), Isaiah “Swerve” Scott (2-1), Akira Tozawa (2-0), Jack Gallagher (0-3)

W przyszłym tygodniu w grupie A, Drake Maverick zmierzy się z Kushidą. W grupie B obejrzymy konfrontację Akiry Tozawy z El Hijo del Fantasmą.