Laurel Van Ness wkrótce w WWE?, Co z The Singh Brothers?, Nowe show z Coreyem Gravesem, Koniec współpracy Crash z Konnanem

» Jakiś czas temu Laurel Van Ness poprosiła federację Impact Wrestling o rozwiązanie kontraktu jednak oficjele nie przystali na jej propozycję i zawodniczka opuści organizację dopiero po wygaśnięciu jej kontraktu, a następnie dołączy do federacji World Wrestling Entertainment, w której pracuje jej chłopak.

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że brak obecności The Singh Brothers na ostatnich live eventach spowodowany jest faktem, iż oficjele WWE nie mają żadnych większych planów związanych z tą dwójką i nie wiadomo jak będzie wyglądała ich przyszłość. Po rozstaniu z Jinderem Mahalem mieli dołączyć do dywizji Cruiserweight jednak tak się nie stało.

» Corey Graves za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował o tym, że wkrótce w sieci WWE Network może zadebiutować nowy kanał, którego on będzie gospodarzem. Nowe przedsięwzięcie ma mieć nazwę ”Straight to the Source”.

» Federacja Crash Lucha Libre poinformowała o zakończeniu współpracy z Konnanem, który tam pełnił funkcję bookera oraz był odpowiedzialny za różne kwestie kreatywne. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy wpłynie to w jakiś sposób na relacje między Crash, a Impact Wrestling.