Konfliktu Vipera z Kevinem Owensem ciąg dalszy, Drobny uraz R’Trutha, Simon Gotch o debiucie w Ring of Honor, Gwiazdy UFC na WrestleManii 34

» Coraz głośniej mówi się o tym, że konflikt z udziałem Kevina Owensa i Randy’ego Ortona potrwa przez kolejnych kilka tygodni, gdyż oficjele WWE chcą aby na większych live eventach zawodnicy Ci mierzyli się ze sobą, ponieważ dobrze wygląda ich współpraca. Tak więc coraz bardziej prawdopodobny staje się pojedynek z tą dwójką na Royal Rumble w styczniu.

» WWE Superstar R’Truth za pośrednictwem Twittera poinformował o swojej kontuzji przez, którą nie pojawia się w telewizji od sierpnia tego roku:

» W najnowszym odcinku Today The Two Man Power Trip of Wrestling pojawił się Simon Gotch, który wypowiedział się na temat swojego debiutu w Ring of Honor:

”Jestem bardzo zadowolony z możliwości debiutu w federacji Ring of Honor i muszę przyznać, że sam nagrałem i zmontowałem swój materiał promujący. Jestem pewien, że przede mną stoi niesamowita przyszłość i chciałbym ją na dłużej związać z federacją, w której mistrzem jest Cody Rhodes, z którym miałem okazję w przeszłości wielokrotnie rozmawiać i to właśnie on pomógł mi w podjęciu decyzji”.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że podczas przyszłorocznej WrestleManii 34 do federacji WWE może zawitać kilka gwiazdy UFC chociażby takich jak: Ronda Rousey, Cris Cyborg, Meisha Tate oraz Conor McGregor, który jakiś czas temu w znaczącym stopniu wyraził hejtowską opinię odnośnie gwiazd wrestlingu.