Kurt Angle o przygotowaniu do emerytury, Tammy Sytch wyszła z więzienia, Dark segment po WWE 205 Live

» WWE Hall of Famer Kurt Angle wypowiedział się na temat przygotowania do przejścia na emeryturę:

“Nie wiem, czy da się przygotować do przejścia na emeryturę, w szczególności w tej branży. To trudna decyzja, ponieważ pracuję jako wrestler od ponad 20 lat. Aktualnie mam 45 lat i wiem, że nadszedł odpowiedni moment, aby powiedzieć koniec, ponieważ moje ciało nie jest w stanie wytrzymać tego, co kiedyś. Chcę pozostać zdrowy przez resztę mojego życia, a najlepszą opcją dla mnie teraz będzie wygodne położenie się w łóżku i oglądanie telewizora bądź praca za kulisami”.

» WWE Hall of Famer Tammy “Sunny” Sytch powróciła z Carbon County – podaje Lehigh Valley Live. We wtorek wrestlerka została aresztowana i przewieziona do więzienia położonego w Carbon County za rzekome naruszenie warunkowego zwolnienia. Było to jej szóste aresztowanie za naruszenie DUI oraz trzecie w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Sunny ma pojawić się w piątek, 5 kwietnia na przesłuchaniu w sprawie odwołania jej warunkowego zwolnienia.

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka WWE 205 Live w Uncasville miało dojść do konfrontacji z udziałem Becky Lynch oraz SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair, niestety ta druga wrestlerka nie pojawiła się na arenie. Zamiast niej pojawiła się Lana, która chciała stoczyć walkę z Becky Lynch, ale do niej nie doszło, ponieważ wrestlerka z Europy skutecznie poradziło sobie w brawlu z żoną Ruseva.