Dlaczego Kurt Angle wystąpił w Royal Rumble Matchu?, Chris Jericho ogłasza swój powrót do NJPW, Shawn Daivari powrócił do WWE

» WWE Hall of Famer Kurt Angle został dodany do 30-osobowego Royal Rumble Matchu, jako późny dodatek. Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że Angle otrzymał miejsce, które było zarezerwowany dla Zacka Rydera. Pomysł polegał na tym, że Kurt otrzyma większy pop niż Ryder i dlatego doszło do zmiany.

» Chris Jericho za pośrednictwem Instagrama opublikował wpis, z którego wynika, iż wkrótce powróci do federacji New Japan Pro Wrestling. Warto wspomnieć o tym, że na początku stycznia Y2J podpisał kontrakt z federacją All Elite Wrestling, który umożliwia mu występy na japońskiej federacji wrestlingowej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I’m coming back…I will return… @njpw1972

Post udostępniony przez Chris Jericho (@chrisjerichofozzy)

» Jakiś czas temu informowaliśmy Was, o tym że Shane Helms podpisał kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment i będzie pracował na backstage’u. W jego ślady podążył Shawn Daivari, który był obecny na wczorajszym odcinku SmackDown Live. Helms na swoim profilu na Instagramie zamieścił następujące zdjęcie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

New job, who dis?

Post udostępniony przez Hurricane Helms (@shanehelmscom)