Czy Dominic podpisał kontrakt z WWE?, Akira Tozawa vs Mike Kanellis na 205 live, Dark match przed SmackDown Live

» Syn Reya Mysterio pojawił się na wtorkowym odcinku SmackDown Live, gdzie po raz kolejny wypowiedział się na temat starcia Samoa Joe z Reyem o WWE United States Championship, do którego dojdzie na WrestleManii 35. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Dominic podpisał kontrakt z federacją WWE i pracuje w WWE Performance Center, ale wiemy, iż od jakiegoś czasu przygotowuje się do rozpoczęcia kariery profesjonalnego wrestlera.

» 205 Live General Manager Drake Maverick poinformował, że podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE 205 Live odbędzie się kolejne starcie z udziałem Akira Tozawy i Mike’a Kanellisa. W narożniku tego pierwszego stanie Brian Kendrick, a u boku Mike’a obecna będzie jego żona, czyli Maria Kanellis. Czy na finałowym pokazie 205 Live przed WrestleManią 35, Mike udowodni, że zasługuje na miano jednego z najbardziej niedocenianych gwiazd WWE?

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live w Mohegan Sun Arenie odbył się tag team dark match z udziałem Ricocheta oraz Aleistera Blacka. Gwiazdy należące do brandu NXT poradziły sobie w starciu z członkami The SAniTY, którzy po przejściu do głównego rosteru zostali zepchnięci na drugi plan.