Dlaczego Baron Corbin został rywalem Kurta Angle?, Gwiazdy odchodzą z Lucha Underground, Cena najlepszym wrestlerem wszechczasów zdaniem Alberto Del Rio

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że WWE Hall of Famer Kurt Angle na WrestleManii 35 zmierzy się z Baronem Corbinem, ponieważ taka była jego ostateczna decyzja. Niestety nie spodobała się ona fanom wrestlingu, którzy chcieli obejrzeć konfrontację byłego mistrza olimpijskiego z Liderem Cenation Johnem Ceną. Pojawiają się plotki mówiące o dwóch walkach z udziałem Kurta na WrestleManii, ale nie wiadomo ile w nich jest prawdy. Na przyszłotygodniowym odcinku Monday Night RAW rywalem Kurta będzie Rey Mysterio.

» W lutym bieżącego roku King Cuerno (El Hijo del Fantasma) złożył dokumenty przeciwko El Rey Network oraz Lucha Underground’s production Baba-G Productions twierdząc, że jego kontrakt “nielegalnie ogranicza” możliwość znalezienia pracy w innym miejscu. Oprócz niego pozew zbiorowy złożyły takie gwiazdy jak: Ivelisse, Joey Ryan oraz Thunder Rosa (Kobra Moon), ponieważ chcą pracować dla innych federacji. Niespodziewanie kilka dni temu Texano Jr. wycofał pozew zbiorowy, ponieważ doszedł do porozumienia z federacją, niemniej jednak wcześniej wymienione gwiazdy rozwiązały kontrakt z LU i są wolnymi agentami.

» Były WWE Superstar Alberto Del Rio wypowiedział się na temat Johna Ceny, który według niego jest jednym z najlepszych wrestlerów wszechczasów:

“John Cena jest mistrzem, ponieważ potrafi wyjść na ring i zmagać się z kimś na wysokim poziomie przez 45 minut, z kimś kogo nigdy w życiu nie widział na oczy. Miałem wiele pojedynków z Johnem Ceną i spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu, a ja go zawsze słuchałem i uczyłem się tego co wie o wrestlingu. Nie ma nikogo lepszego, kto wiedział jak słuchać fanów i tworzyć takie show, aby wszyscy mu kibicowali. On jest niesamowity i go szanuję”.