WWE SmackDown Live 26 marca 2019: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z najnowszego odcinka SmackDown Live, który odbywa się w Mohegan Sun Arenie w Uncasville. Ten post aktualizowany jest na bieżąco.

Show rozpoczęliśmy od pojawienia się członków The New Day (Big E, Xavier Woods i Kofi Kingston). Xavier powiedział, że ostatnie miesiące były dla nich bardzo emocjonujące i emocjonalne, ale muszą zachować powagę chociaż przez chwilkę. Big E dodał, że fani byli z nimi podczas całej niesamowitej podróży “New Day Sucks” oraz “New Day Rocks”. Były mistrz NXT dodał, że od pięciu lat istnieje grupa The New Day. Woods dopowiedział, że było to dla nich niesamowite doświadczenie i chcą podziękować wszystkim, ale w ostatnim czasie dyskutowali na temat odejścia z WWE, przez przeszkody nałożone na Kofiego. Big E powiedział, że zrobili wiele fajnych rzeczy i stworzyli przyjaźń na całe życie, ale sposób w jaki traktowany jest Kofi nie pozwala im dalej tutaj pracować. Woods stwierdził, że przez ostatnie 11 lat pracy Kofiego w WWE jest postać była traktowana z przymrużeniem oka i nikt nie brał go na poważnie. Na arenie pojawił się Vince McMahon. Niespodziewanie na arenie zjawili się również Rowan oraz WWE Champion Daniel Bryan, który nie chce, aby Vince McMahon marnował dzień na zachcianki członków The New Day, którzy zrezygnują jeśli będą chcieli, a my możemy powołać kolejne trio z WWE NXT, które będzie rzucało goframi w fanów i staną się bardziej popularni od New Day, dlaczego? Dlatego, że Kofi nigdy nie był kimś więcej niż graczem B Plus. Mistrz dodał, że w ostatnim czasie Kofi doznawał samych porażek i decyzja Vince’a odnośnie braku jego udziału w walce o WWE Title była w pełni poprawna. Xavier odpowiedział, że Bryan jest zbyt przestraszony, aby zmierzyć się z Kofim na WrestleManii. Po tych słowach Vince kazał się wszystkim zamknąć i powiedział, że nie zrezygnuje z The New Day, a Kofi wciąż siedzi w jego głowie. Prezes WWE dodał, że jeśli Big E oraz Xavier wygrają dzisiejszy Gauntlet Match, to Kofi znajdzie się na WrestleManii 35.

Na zapleczu Sarah Schreiber przeprowadziła wywiad z Becky Lynch odnośnie jej poniedziałkowego zwycięstwa w Beat The Clock Challenge. Becky powiedziała, że zobaczymy jej zwycięstwo także na WrestleManii 35, ale co wnosi do niego Charlotte Flair, która znalazła się tam przypadkowo i niesłusznie. Na arenie pojawiła się Charlotte Flair, która powiedziała, że ma zamiar pokazać wszystkim swoją boskość.

1 walka: SmackDown Women’s Title
Asuka(c) vs Charlotte Flair

Zwyciężczyni: Charlotte Flair – nowa mistrzyni

Na zapleczu Sarah przeprowadziła wywiad z AJ Stylesem odnośnie jego starcia z WWE Hall of Famerem Kurtem Angle oraz feudem z Randym Ortonem. AJ powiedział, że ostatni pojedynek Kurta będzie miał miejsce na WrestleManii 35, gdzie zmierzy się z Baronem Corbinem, ale czuje się bardzo podekscytowany i zaszczycony możliwością stoczenia walki z byłym medalistą olimpijskim, ponieważ będzie to X-Division match.

2 walka: Single Match
AJ Styles vs Kurt Angle

Zwycięzca: AJ Styles przez dq

W trakcie walki pojawił się Randy Orton, który wykonał RKO na AJ Stylesie przerywając walkę, co nie spodobało się WWE Hall of Famerowi, który ze złości wyprowadził Angle Slam na Viperze, a następnie sprawdził, czy nic się nie stało ze swoim przyjacielem.

Kayla Braxton przeprowadziła wywiad z Reyem Mysterio oraz jego synem Dominikiem odnośnie walki na WrestleManii 35 z WWE United States Championem Samoa Joe. Syn Reya wspomniał o tym, że Joe jest samolubny i w niczym nie przypomina Kofiego Kingstona, ani jego ojca. Rey dodał, że na WrestleManii, Joe dostanie nauczkę, kiedy straci tytuł mistrzowski.

W ringu obecny jest The Miz, który został przywitany popem przez fanów. Mike powiedział, że wkrótce odbędzie się WrestleMania, ale ten rok będzie dla niego najważniejszy, po tym, co zrobił Shane McMahon. Były komisarz SmackDown zranił go, więc to jest osobista sprawa, którą muszą wyjaśnić na największej gali roku. Mike dodał, że chce, aby ich walka odbyła się w stypulacji Falls Count Anywhere. Na arenie pojawił się Shane McMahon razem z The Colons, Sheltonem Benjaminem oraz The SAniTY. Shane powiedział, że jego ochrona pojawiła się na arenie tylko, po to, aby żadna krzywda nie została wyrządzona Mizowi. Następnie Shane zaprezentował zdjęcie ojca The Miza, kiedy chwycił go za twarz podczas FastLane, a następnie zaakceptował propozycję Miza. Shane dodał, że żałuje iż nie wyrządził większej krzywdy ojcu swojego byłego przyjaciela. Po tych słowach Miz rzucił się na wszystkie gwiazdy, a Shane oglądał te wydarzenie z zaplecza.

Na zapleczu The IIconics wypowiedziały się na temat wydarzeń, które miały miejsce chwilę wcześniej na SmackDown Live oraz dodały, że będą uczestniczkami Fatal Four Way Matchu na WrestleManii 35 o WWE Women’s Tag Team Championship.

Czas na Tag Team Gauntlet Match
Xavier Woods i Big E vs The Club

Zwycięzcy: The New Day

Tag Team Gauntlet Match #2
Xavier Woods i Big E vs Rusev i Shinsuke Nakamura

Zwycięzcy: Big E i Xavier Woods

Tag Team Gauntlet Match #3
Big E i Xavier Woods vs Cesaro i Sheamus

Zwycięzcy: Big E i Xavier Woods

Tag Team Gauntlet Match #4
Big E i Xavier Woods vs The Usos
Walka nie rozpoczęła się, ponieważ obecni mistrzowie tag team SmackDown poddali się zważywszy na szacunek, jaki mają dla członków The New Day i dodali, że chcą zobaczyć Kofiego Kingstona w starciu z Danielem Bryanem na WrestleManii.

Zwycięzcy: Big E i Xavier Woods

Po pojedynku widzimy wściekłego Daniela Bryana oraz Rowana. Panowie postanowili wyładować swoją złość na rzeczach będących na zapleczu.

Tag Team Gauntlet Match #5
Big E i Xavier Woods vs Rowan i Daniel Bryan

Zwycięzcy: Big E i Xavier Woods dzięki czemu Kofi Kingston wystąpi na WrestleManii 35!!

Po walce na zapleczu Vince McMahon został zapytany o to, czy Kofi Kingston wystąpi na WrestleManii 35. Prezes WWE potwierdził, że Kofi zmierzy się z Danielem Bryanem o WWE Title.

Następnie do ringu przybyły gwiazdy WWE, które wspierały członków The New Day celebrując z nimi zwycięstwo.