Kontuzja Michaela Elgina, Taka Michinoku rozważa powrót do USA, Znamy datę debiutu Marka Haskinsa w Ring of Honor

» Federacja New Japan Pro Wrestling poinformowała, że Michael Elgin nie wystąpi na wydarzeniu Wrestle Kingdom 13, gdzie miał być uczestnikiem NEVER Openweight Six-Man Tag Team Championships Matchu. Niestety z powodu kontuzji lewego kolana zostanie zastąpiony przez Yuji Nagatę, który połączy siły z Jeffem Cobbem i Davidem Finlayem.

» Były WWE Light Heavyweight Champion Taka Michinoku rozważa powrót do Stanów Zjednoczonych w 2019 roku, aby występować na scenie niezależnej. Taką informację podał Japończyk na swoim profilu na Twitterze. Taka jest założycielem oraz promotorem Kaientai Dojo, a także pracuje w New Japan Pro Wrestling. Warto przypomnieć, że w 2002 roku zdecydował się odejść z World Wrestling Entertainment.

» Federacja Ring of Honor poinformowała, że w przyszłym miesiącu na tapingach telewizyjnych pojawi się Mark Haskins, który także będzie obecny 13 stycznia na Honor Reigns Supreme. Warto zaznaczyć, że to wydarzenie zostanie wyemitowane w internecie, więc fani będą mogli obejrzeć pierwszy występ Haskinsa w Stanach Zjednoczonych.

Znalezione obrazy dla zapytania Mark Haskins ROH