Kontuzja Kevina Owensa, Paige potwierdza swoją nieobecność w Royal Rumble Matchu, Córka Eddiego Guerrero na gali Ladies Night Out

» W zeszłym tygodniu WWE Superstar Kevin Owens został wycofany z dwóch live eventów SmackDown z powodu urazu z jakim się zmaga. Portal PWInsider.com informuje o tym, że uraz Owensa nie jest poważny i już wkrótce wróci do występów w ringu. 28 stycznia na gali PPV Royal Rumble, Kevin Owens oraz Sami Zayn staną przed szansą na zdobycie WWE Championship w pojedynku z AJ Stylesem.

» Na obecną chwilę federacja World Wrestling Entertainment nie potwierdziła doniesień odnośnie przejścia na emeryturę Paige, która w grudniu na live evencie doznała groźnego urazu podczas walki z Sashą Banks. W poniższym materiale wideo Paige mówi, że boli ją wiadomość odnośnie jej nieobecności w Women’s Royal Rumble Matchu, ale zaznaczyła, że wciąż będzie wspierać Mandy Rose i Sonie Deville:

» Shaul Guerrero, czyli córka Eddiego i Vickie Guerrero poinformowała na Twitterze o swoim udziale na gali Reality of Wrestling ”Ladies Night Out”, która odbędzie się 17 lutego w Teksasie. Shaul nie będzie walczyła w ringu, ponieważ aktualnie akceptuje bookingi tylko związane z zarządzaniem oraz komentowaniem: