Kolejne call-upy z NXT na RAW oraz SmackDown

Jesteśmy już po WrestleManii, więc jest to najlepszy moment do tworzenia nowych gwiazd. W najbliższym czasie federacja World Wrestling Entertainment przeprowadzi call-upy z NXT na RAW oraz SmackDown.

Według Fightful Select oficjele federacji WWE zdecydowali się na przeniesienie LA Knighta oraz Raquel Gonzalez na RAW lub SmackDown. Oczywiście od dłuższego czasu pojawiały się spekulacje dotyczące przyszłości byłej mistrzyni kobiet NXT. W przypadku Knighta sytuacja nie była pewna, więc jego awans może być lekkim zaskoczeniem.

La Knight w głównym rosterze miałby pracować w roli menedżera ze względu na doskonałą pracę z mikrofonem jaką wykonuje. Na obecną chwilę nie wiadomo, z kim miałby współpracować na RAW lub SmackDown, a także czy sam zawodnik zgodził się na takie rozwiązanie/powołanie.

W przeszłości pojawiały się informacje dotyczące transferu Gonzalez na RAW lub SmackDown, ale z jakiegoś powodu ostatecznie rezygnowano z tego pomysłu. Tym razem wydaje się, że ostateczne słowo zapadło i wkrótce zobaczymy tę niezwykle utalentowaną zawodniczkę w czerwonym lub niebieskim brandzie.

Warto przypomnieć kilka walk z udziałem Raquel Gonzalez. 29 października w dark matchu na SmackDown pokonała Toni Storm. 10 listopada podczas WrestleMania 38 Ticket On-sale Party pokonała Dakotę Kai. 4 lutego przed SmackDown pokonała Io Shirai.

La Knight został pokonany przez Odyssey’a Jonesa podczas WrestleMania 38 Ticket Party. 21 stycznia poradził sobie w rywalizacji z Roderickiem Strongiem w dark matchu poprzedzającym SmackDown, a kilka dni później pokonał Cedrica Alexandera na tapingu WWE Main Event. Knight został pokonany przez Gunthera na sobotnim evencie NXT Stand & Deliver. Od tego momentu nie pojawił się w telewizji WWE NXT, więc to może świadczyć o kontuzji, albo nadchodzącym call-upie.

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy dwójka z NXT zadebiutuje na RAW lub SmackDown, ale jeżeli dowiemy się czegoś w tej sprawie to od razu Was o tym poinformujemy.