Kiedy do WWE TV powróci John Cena? Jim Ross na temat wygranej AJ Stylesa, Prezes TNA na gali Evolve 69, Gwiazdy po raz pierwszy na BackLash, Rey Mysterio vs Alberto El Patron w październiku, Kiedy do ringu powróci Luke Harper? Modelka o polskich korzeniach w WWE?

» WWE Superstar John Cena pojawił się w Salt Lake City, gdzie wziął udział w Comic Con. Lider Cenation wyjawił, że usunięcie opaski z jego przedramienia miało ogromne znaczenie dla niego, ale prawdopodobnie w ciągu najbliższych tygodni powróci do WWE TV. Dave Meltzer zauważył, że obecność Johna Ceny została zapowiedziana na galę WWE PPV No Mercy, która odbędzie się 9 października. Obecne plany mówią o tym, że John Cena zmierzy się z AJ Stylesem w non title matchu.

» WWE Hall of Famer Jim Ross wypowiedział się na temat wygranej AJ Stylesa na gali BackLash:

”AJ Styles jest najlepsze i może pracować w pełnym wymiarze, co jest najważniejsze. To był odpowiedni czas na zdobycie WWE World Championship przez Stylesa. On jest w stanie stworzyć z każdym niesamowite pojedynki, czego mamy przykład od momentu pojawienia się w federacji. Mam jedną uwagę, która dotyczy tempa walki, otóż starcie z Deanem Ambrosem było na zbyt szybkim poziomie, ponieważ panowie nie mogli w odpowiedni sposób sprzedać swoich akcji. Wydaje mi się, że był to jeden z najlepszych pojedynków w wykonaniu Ambrose’a”.

» Portal PWInsider.com donosi, że Prezes TNA Billy Corgan oraz writer Impact Wrestling Dave Lagana byli obecni podczas gali EVOLVE 69, ponieważ poszukiwali wrestlerów, którzy będą odpowiednim wzmonieniem dla federacji TNA.

» Według statystyk prowadzonych przez Darrena Bongiovanniego, WWE Superstars Dolph Ziggler i The Miz po raz pierwszy wystąpili na gali PPV BackLash. W przeszłościu już występowali na BackLash, ale nie w oficjalnej walce tylko w dark matchu.

» Świeżo po odejściu Alberto Del Rio z WWE dowiedzieliśmy się, że 12 października na gali organizowanej przez debiutującą na rynku federację Lucha Ilimitado zmierzy się z byłym WWE World Championem Reyem Mysterio. Poniżej przedstawiamy gwiazdy, ktore również będą obecne na tej gali:
Były mistrz Lucha Underground Fenix, Global Force Champion Sonjay Dutt, CZW World Champion Jonathan Gresham, Jeff Cobb, MVP, Juventud Guerrera, Psicosisi oraz Su Yung.

» Portal PWInsider.com donosi, że Luke Harper wkrótce powróci do WWE TV po tym jak cały zeszły tydzień spędził na przygotowaniach do powrotu w WWE Performance Center. Jak myślicie do jakiego z rosterów zostanie dodany Luke Harper?

» Portal Squared Circle Sirens donosi, że Ella Anne Kociuba, czyli modelka pracująca w Teksasie w przyszłym miesiącu przyjedzie do WWE Performance Center w celu odbycia tryoutu.