Keith Lee wspomina udział w tryoutach WWE, Christian opowiada o walce z Gravesem, Big Show komentuje walkę Hogana z Andre The Giantem

» WWE NXT Superstar Keith Lee wypowiedział się na temat tryoutów WWE, a także wspomniał, że aż trzykrotnie odrzucono jego angaż w firmie:

Rozmawiałem z Williamem Regalem, Dustym Rhodesem i Jimem Rossem, co pozwoliło mi na zbudowanie swojej osoby. Dostałem kopniaka w tyłek. Na jednym z tryoutów spędziłem dużo czasu z Dustym Rhodesem, powiedział mi, że byłem okropny. Według jego oceny, wszystko co pokazałem na tryoucie było okropne. Podczas drugiego tryoutu również spotkałem Dusty’ego i tym razem powiedział mi, co poprawiłem, to właśnie zachęciło mnie do cięższej pracy. William Regal był moim rzecznikiem i wierzył w to, co jestem w stanie wnieść do firmy. Ja po prostu potwierdziłem jego słowa. Jim Ross powiedział, że wierzy we mnie i według niego jestem talentem wartym miliony dolarów. Jim dodał, że to nie od niego zależy, ale miał nadzieję, iż pewnego dnia zobaczy mnie w telewizji WWE. W 2015 roku poznałem Erika z War Raiders, przepraszam Viking Raiders. Miałem z nim pojedynek w Houston w Teksasie. Po tej walce powiedział mi, że muszę się spotkać z kilkoma osobami. W tym okresie pracowało dla Ring of Honor. Przyjechałem i pokazałem się, spotkałem tych ludzi, ale nic od nich nie usłyszałem. Po czasie ja, Erik i Shane Taylor zaczęliśmy siać spustoszenie w każdym miejscu, w którym się znajdowaliśmy. To była świetna przygoda.

» Christian w rozmowie z Coreyem Gravesem wypowiedział się na temat niedoszłej współpracy z Coreyem Gravesem:

ZOBACZ TAKŻE >>>>

Kiedy opowiadałeś tę historię i rozmawialiśmy o AJ Stylesie, przypomniało mi się, to dopasowanie, które nigdy nie miało miejsca między nami. Mieliśmy krótki show w Anglii. W tym czasie Christian był NWA Championem, ale najwyraźniej nikt nie zadał sobie trudu, aby pomyśleć i powrócić do Toronto tylko, po to aby wykonać walkę – powiedział Corey Graves. Zarezerwowaliśmy krótki segment, ale to się nigdy nie wydarzyło i już nigdy nie wydarzy. Niech chcą więcej…… Wiesz, co możemy zrobić? Możemy wykonać tę scenę z Rocky’ego, gdzie skończymy w jakiejś pustej sali gimnastycznej. Pójdziemy się bić i umrzemy, to koniec – powiedział Christian.

» W trakcie WrestleMania 3 Watch Party, Renee Young, WWE Hall of Famers Booker T i Mark Henry przeprowadzili kilka rozmów z gwiazdami WWE, a w tym z Big Showem. Największy atleta na świecie podzielił się historią dotyczącą spotkania Andre The Gianta i Hulka Hogana, kiedy gwiazdor Hollywood był heelem:

Wiele lat temu, kiedy Hogan miał na sobie jasnoniebieskie rajstopy, był heelem i pracował z Andre w różnych miastach. W tamtym czasie branża wrestlingowa była bardzo kayfabe. Heel, był heelem, a babyface był babyfacem. Cóż Hulk zmierzył się z Andre i kilkukrotnie podróżowali wspólnie w samolocie. Ta sytuacja była na początku kariery Hulka. Pamiętam, że podczas jednego lotu poznał pewną młodą damę, stewardesę, z którą tańczył w przejściu. Andre nie posiadał tego, co Hulk, który był heelem. Dla Andre najważniejszy był biznes.