Hulk Hogan na WrestleManii 36, Gwiazdy WWE nieobecne na RAW oraz WrestleManii 36, Big Show komentuje Firefly Fun House Match

» Portal PWInsider.com informuje, że jednym z uczestników tegorocznej WrestleManii miał być WWE Hall of Famer Hulk Hogan. Niestety obie strony nie mogły dogadać się w kwestiach finansowych, w związku z czym “The Hulkster” nie zjawił się w Performance Center. 66-latek miał zostać wprowadzony do Hall of Fame po raz drugi niestety z powodu pandemii koronawirusa plany dotyczące weekendu z WrestleManią 36 zostały odwołane.

» WWE Champion Drew McIntyre nie pojawił się na pierwszym odcinku WWE Monday Night RAW po WrestleManii 36. Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że McIntyre oraz Sheamus musieli zrezygnować z tourne po Europie i powrócić z Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych. Jak się okazuje ta dwójka wrestlerów 12 została poddana kwarantannie trwającej do wtorku, czyli dzień po RAW. Warto nadmienić, że wszystkie wydarzenia organizowane przez WWE odbywają się w pustym Performance Center, więc osoby biorące udział w tapingach nie muszą obawiać się o swoje zdrowie. Z tego samego powodu, co Drew oraz Sheamus, Bobby Lashley oraz Kairi Sane nie pojawili się na czerwonej tygodniówce, ani WrestleManii 36. Dlatego też pojedynek z udziałem Lashleya i Blacka nie miał żadnej podbudowy, to samo dotyczy konfrontacji o WWE Women’s Tag Team Championship, gdzie poznaliśmy nowe mistrzynie.

» WWE Superstar The Big Show skomentował Firefly Fun House Match z udziałem Johna Ceny oraz Braya Wyatta:

To zostało zorganizowane, aby opowiedzieć całą historię i zabrać fanów w niesamowitą podróż. John Cena przeszedł przez piekło i przeżył swój najgorszy koszmar. Bray świetnie pokazał swój talent oraz potencjał. Myślę, że ta walka otworzyła WWE drzwi do tworzenia jeszcze większej rozrywki. Byłbym jedną z wielu osób, które chętnie wzięły by udział w programie stworzonym przez The Fienda. Myślę, że to byłoby bardzo zabawne doświadczenie.