Karissa Rivera wkrótce w WWE?, Cedric Alexander WWE Main Event Championem, Dyskusja Finna Balora z Triple H

» Portal Squared Circle Sirens informuje, że Karissa Rivera rozpoczęła trening w WWE Performance Center. Jest ona wrestlerką drugiej generacji, która wzięła udziału w jednym z tryoutów WWE, które odbywały się w grudniu ubiegłego roku, a następnie zmierzyła się z Lacey Evans w WWE NXT TV oraz towarzyszyła NXT North American Championowi podczas jednego z segmentów. Wrestlerka ta miała także występ na SmackDown, 9 kwietnia gdzie razem z Kristen Stadtlander musiały uznać wyższość WWE Women’s Tag Team Champions The IIconics. Warto także zaznaczyć, że niedawno zadebiutowała w Ring of Honor oraz Impact Wrestling :p

» Cedric Alexander nie czeka na wprowadzenie WWE Main Event Championship, ponieważ sam ogłosił się mistrzem publikując następujące oświadczenie:

“Zamierzam oznajmić, że jestem WWE Main Event Championem. Ok? Ok dobrze”.

“Gentleman” Jack Gallagher był pierwszą osobą, która odpowiedziała na wyznanie Cedrica Alexandera. Mike Kanellis przypomniał mu o “fantastycznej historii” tytułu mistrzowskiego, oraz walk z takimi gwiazdami, jak Zack Ryder, No Way Jose oraz Tyler Breeze.

» WWE Intercontinental Champion Finn Balor za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie ze spotkania z WWE COO Triple H, które miało miejsce wczoraj. Panowie dyskutowali na temat przyszłości wrestlera z Europy oraz tytułu mistrzowskiego, który posiada: