Johnny Gargano: Walka z Kennym Omegą – dream match, FTR o długości kontraktu w AEW oraz planów na rok 2022

» Były WWE NXT Superstar Johnny Gargano za pośrednictwem Twitcha odpowiedział na kilka pytań zadanych przez fanów. Jedno z nich dotyczyło wrestlera AEW Kenny’ego Omegi.

Myślę, że obecnie Kenny jest jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym wrestlerem na świecie. Tak więc wiem, że dla wielu ludzie moja walka z Kennym byłaby spełnieniem marzeń. Więc kto wie, co pewnego dnia może się wydarzyć.

Gargano oraz Omega nie mieli okazji do stoczenia pojedynku, ponieważ pracowali w innych federacjach wrestlingowych, ale teraz kiedy Johnny stał się wolnym agentem, wszystko może się wydarzyć. Niemniej jednak na obecną chwilę nie wiadomo, jaką drogę obierze były wrestler NXT, który w zeszłym tygodniu odrzucił propozycję WWE i nie przedłużył kontraktu z firmą.

» FTR wystąpili w podcaście Barstool Rasslin, w którym wypowiedzieli się na temat długości kontraktu w AEW oraz nadchodzących celów.

Myślę, że zostaniemy dwukrotnymi AEW Tag Team Champions. W 2022 roku odzyskamy tytuły tag teamowe, ponieważ jesteśmy world-beaters. Odzyskamy to, co powinniśmy mieć przez cały czas. Będziemy bronić mistrzostwa za każdym razem, gdy wejdziemy do ringu, ale nigdy go nie stracimy. Rewanż z The Young Bucks. Wybijemy to gó***, które The Briscoes mają w głowie.

 

Jest wielka różnica pomiędzy świetnymi pojedynkami, a byciem świetną drużyną. Myślę, że w 2022 roku będziemy mogli prowadzić taką samą rozmowę z Arnem, Tullym, Midnight Express, Rock ‘n’ Roll Express. To jest nasz cel na rok 2022 – powiedział Harwodd. Nie mamy zbyt wiele czasu i nie wiemy, co wydarzy się w przyszłości. Do wygaśnięcia naszych kontraktów pozostało niewiele czasu, więc chcemy wygrać IWGP Tag Team Championships oraz AEW Tag Team Championships. Udowodnimy, że jesteśmy najlepszym tag teamem na świecie.