John Cena wolnym agentem?, Selfie Scotta Halla, War of the World Tour UK, Zapowiedź eventu House of Hardcore

» Jak wiadomo WWE SmackDown Live Superstar John Cena powróci do WWE 4 lipca podczas jednego z odcinków niebieskiej tygodniówki. Portal PWInsider.com donosi, że oficjele WWE uznali Johna Cenę za wolnego agenta co umożliwia mu dobrowolny pobyt na RAW bądź SmackDown Live. Warto dodać, że zawodnik po raz ostatni pojawił się w WWE TV podczas WrestleManii 33.

» WWE Hall of Famer Scott Hall za pośrednictwem Twittera opublikował swoje selfie. Warto dodać, że Scott ma 58 lat, a prezentuje się bardzo dobrze:

» Federacja Ring of Honor ogłosiła, że w Wielkiej Brytanii odbędzie się gala War of the World Tour podczas, której pojawią się takie gwiazdy jak: ROH Champion Christopher Daniels, ROH Tag Team Champions the Young Bucks, Jay Lethal, Kazarian, the Briscoes, Atlantis, Rey Bucanero, Ultimo Guerrero oraz Mistico. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane terminy wydarzeń:

– 17 sierpnia – RevPro Summer Sizzler 2017 w York Hall – Londyn, Anglia

– 18 sierpnia – WOTW Wielka Brytania Noc 1 w York Hall – Londyn, Anglia

– 19 sierpnia – WOTW Wielka Brytania Noc 2 w Liverpool Olympia – Liverpool, Anglia

– 20 sierpnia – WOTW Wielka Brytania Noc 3 w Edinburgh Corn Exchange – Edynburg, Szkocja

» Federacja House of Hardcore ogłosiła, że w piątek 11 sierpnia w New Jersey odbędzie się kolejny event z udziałem największych gwiazd sceny niezależnej. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.