John Cena vs Roman Reigns na WrestleManii 34?, Bobby Fish w WWE?, Debiuty na live eventach WWE NXT, Asuka pobiła kolejny rekord

» Sporo mówi się także o możliwym pojedynku z udziałem Johna Ceny oraz Romana Reignsa, który miałby być walką wieczoru na WrestleManii 34, a na szali może zostać postawiony WWE Universal Championship co oznacza, że Roman Reigns na gali SummerSlam odbierze tytuł Brockowi Lesnarowi o ile się z nim zmierzy? Większość fanów WWE z pewnością nie będzie zachwycona tym, że zarówno Roman jak i John po raz kolejny mogą wystąpić w walce wieczoru na największej gali roku. A czy wy chcielibyście obejrzeć starcie z udziałem tej dwójki?

» Portal internetowy Allwrestlingnews.com informuje o tym, że podczas dzisiejszych tapingów WWE NXT w Full Sail University zjawił się były Ring of Honor Superstar Bobby Fish, który najprawdopodobniej wkrótce zasili roster NXT. Co sądzicie na temat przyszłości Bobby’ego w największej federacji na świecie? Czy ma on szanse na zaistnienie w NXT?

» Podczas ostatniego live eventu WWE NXT zadebiutował były uczestnik turnieju WWE Cruiserweight Classic Fabian Aichner oraz Axel Dieter Jr, który wystąpił pod swoim prawdziwym nazwiskiem, które brzmi Marcel Barthel. Warto zaznaczyć, że w przeszłości był posiadaczem pasów tag teamowych wXw, a także wXw Unified World Wrestling Championship. Natomiast zawodnik z Włoch regularnie występuje w niemieckiej federacji NEW, w której był w posiadaniu aż trzech tytułów. Co sądzicie na temat nowych wzmocnień WWE?

» Obecna WWE NXT Women’s Champion Asuka pobiła kolejny rekord tym razem należący do Trish Stratus, która w latach 2005-2006 dzierżyła tytuł w federacji przez 448 dni: