John Cena opowiada o porażce z The Undertakerem, Dlaczego Carmella rzadko walczy w ringu?, Brak planów dla The IIconics powodem ich nieobecności w tv

» WWE Superstar John Cena udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedział się na temat porażki doznanej w starciu z The Undertakerem.

”Nie spisałem się dobrze w tym meczu. Mój moment WrestleManii miał miejsce razem z fanami i nie poradziłem sobie dobrze z krótkim występem, ale mimo wszystko jestem zadowolony. Otrzymałem szansę na ponowne wprowadzenie ikony WWE, więc to było coś niesamowitego zarówno dla mnie, jak i fanów, ponieważ nikt nie myślał o mojej walce z Takerem, zwłaszcza, że siedziałem wśród fanów. Zostałem pokonany w ciągu trzech minut, jest kilku wykonawców podzielających moją ideologię, a The Miz jest jednym z nich i dlatego go uwielbiam”.

» Carmella aktualnie jest najlepszą wrestlerką na SmackDown Live, która kocha bycie mistrzynią. Niestety jej zbliżająca się konfrontacja z Asuką podczas gali PPV Money in the Bank może zakończyć jej panowanie, ponieważ niektórzy fani zauważyli, że oficjele WWE nie przedstawiają swojego mistrza w należyty sposób.

Bryan Alvarez z Wrestling Observer Live wyjawił, dlaczego Carmella nie występuje w wielu meczach:

”To dlatego, że nie jest wystarczająco dobra. Chodzi mi o to, że na SmackDown Live nie ma Lany zmagającej się bardzo często, więc jedyną odpowiednią przeciwniczką dla mistrzyni jest Asuka”.

Wygląda na to, że WWE może potrzebować kogoś, kto pomoże Carmelli w obronie tytułu mistrzostwa, ale jeśli tak się nie stanie, to po Money in the Bank panowanie The Princess Of Staten Island dobiegnie końca”.

» W ostatnim czasie pojawiły się plotki sugerujące, że Billie Kay oraz Peyton Royce w ostatnim czasie sprzedały dużo gadżetów/merchandise, jednak tak się nie stało. The IIconics byli obecni na zapleczu SmackDown Live, jednak wrestlerki nie zostały użyte w telewizji, a ich występ na gali Money in the Bank wciąż jest wielką niewiadomą. Wciąż nie wiadomo, jakie plany mają oficjele WWE względem tej dwójki, która w niesamowity sposób zadebiutowała w głównym rosterze.