Czy The Undertaker zaakceptuje wyzwanie Johna Ceny?, Przygotowania Stephanie i Triple H do WrestleManii, Chase Stevens aresztowany, Brutalne pobicie Briana Lawlera

» Na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment pojawiła się ankieta, w której fani mogą głosowań na to, czy The Undertaker zaakceptuje wyzwanie Johna Ceny, dzięki czemu na WrestleManii 34 obejrzymy długo wyczekiwane starcie. Tak prezentują się aktualne wyniki głosowania:

81 procent głosów na tak.
19 procent głosów na nie.

» Przedstawiamy najnowszy odcinek ‘Midnight Workout’, w którym widzimy w jaki sposób komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon oraz WWE COO Triple H przygotowują się do walki z Rondą Rousey oraz WWE Hall of Famerem Kurtem Angle na WrestleManii 34:

» Brian Lawler, a.k.a. Brian Christopher / Grandmaster Sexy został ciężko kontuzjowany w walce z Jonathanem Ryanem Clarkiem, a.k.a. Chase Stevens podczas ostatniego eventu. Jonathan został aresztowany przez policję i oskarżony o spowodowanie poważnych obrażeń swojego rywala.

Dave Meltzer potwierdził, że Lawler doznał takich urazów jak:
złamanie czaszki,
złamanie nosa,
złamanie kości oczodołu,
wybite zęby

Jak się okazało do bójki doszło w pokoju hotelowym, gdzie na szczęście obsługa hotelowa zdążyła ingerować, bo mogło to się gorzej skończyć dla wrestlera. W przeszłości Clark był mistrzem boksu Golden Gloves.