Jinder Mahal o pomocy, Jack Swagger vs Alberto El Patron, Prześladowanie Matta Hardy’ego, Koszulka Romana Reignsa

» WWE Champion Jinder Mahal w rozmowie udzielonej dla The Indian Express wypowiedział się na temat osób, które pomogły mu w przejściu transformacji:

”Mój wujek Gama Singh nauczył mnie wszystkiego oraz przekazał całe doświadczenie. Wielu facetów działających w branży mi pomogło chociażby Vince McMahon, który miał duży wpływ na przebieg mojej kariery. Sporo zawdzięczam także Markowi Henry’emu, Big Showowi oraz Johnie Cenie. Chcę spłacić wiarę ich w mojej umiejętności po przez bycie najlepszym mistrzem WWE”.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy pojedynek z udziałem byłego wrestlera WWE Jacka Swaggera oraz Alberto El Patrona, który odbył się w Meksykańskiej federacji FULL:

» Reby Hardy za pośrednictwem Twittera poinformowała o tym, że śledziła osobę, która była natarczywa w stosunku do jej męża Matta, ale gdy się dowiedziała, że tą osobą był Tyler Breeze to postanowiła wyrazić swoją opinię na ten temat:

» WWE RAW Superstar Roman Reigns za pośrednictwem Twittera poinformował o pojawieniu się w sklepie WWE jego nowej koszulki: