Jim Ross na temat wprowadzenia Triple H do HOF oraz występu Mickie James w WWE, Shelton Benjamin o potencjalnym reunionie z Charlie Haasem

» W najnowszej odsłonie Grilling JR Podcast komentator All Elite Wrestling jim Ross zastanawiał się na tym, czy Triple H zostanie wprowadzony do WWE Hall of Fame.

Zastanawiam się, czy Triple H trafi do Hall of Fame. Ciekawe pytanie, ponieważ nie mam pojęcia. Oczywiście zasługuje na to, tylko kwestia czasu.

Jim Ross zwrócił uwagę również na występ Mickie James w Royal Rumble Matchu.

Teraz mieliśmy Mickie James w Royal Rumble. Przygotowałem się do Royal Rumble, ponieważ jestem wielkim fanem wrestlingu i byłem sam w domu. Z czystej ciekawości postanowiłem sprawdzić to. Byłem bardzo dumny i zadowolony z Mickie James, a ona jest jedną z moich ulubionych wrestlerek, z którymi współpracowałem. Jest bardzo namiętną i pełną seksapilu kobietą, która nie obawia się bólu.

» Redaktor naczelny Wrestling Inc, Nick Hausman przeprowadził wywiad z gwiazdą WWE Sheltonem Benjaminem na temat potencjalnego reunionu z Charlie Haasem. Ta dwójka współpracowała ze sobą tworząc The World’s Greatest Tag Team oraz Team Angle.

Charlie jest jednym z moich najlepszych przyjaciół, jednym z moich braci. Nawet kiedy zniknął z widoku pozostawaliśmy ze sobą w kontakcie. Jesteśmy ze sobą bardzo, bardzo blisko. Tak więc chciałbym z nim współpracować i ta ochota z pewnością nigdy nie zniknie. Jeśli nadarzy się taka okazja, chciałbym nawiązać współpracę z Charliem, aby ponownie stać się World’s Greatest Tag Team oraz podbić świat.

Shelton Benjamin opowiedział również o swojej najbliższej przyszłości w branży wrestlingowej:

Nadal chcę rywalizować z najlepszymi drużynami. Jest wiele nowych talentów, z którymi nie miałem okazji pracować, jak Damian Priest. Miałem krótką współpracę z Ricochetem oraz Apollo Crewsem, ale jest tak wielu facetów, z którymi mogę stworzyć wiele niesamowitych momentów. Chcę tego samego, co każda gwiazda. Zamierzam zdobyć WWE Championship, ale czy tak się stanie? Tego nie wiem.