Jak zaprezentował się Commander Azeez w swojej drugiej walce na WWE Main Event?, Oglądalność IMPACT Wrestling, Matt Hardy teasuje powrót Team Xtreme

» Podczas ostatniego odcinka WWE Main Event odbyły się dwie walki. W pierwszej z nich, Dana Brooke pokonała Taminę w starciu o 24/7 Championship Match. W drugiej natomiast szansę rewanżu na Hurt Business po niesławnym botchu otrzymali Apollo Crews i Commander Azeez. Co ciekawe, Polak spędził w ringu najwięcej czasu i to on przypiął Sheltona Benjamina dając swojej drużynie zwycięstwo. Końcówkę starcia możecie obejrzeć poniżej:

» Czwartkowy odcinek IMPACT! Wrestling na AXS TV oglądało 90,000 widzów. Jest to spadek o 6.25% w porównaniu z zeszłym tygodniem, jednak lepiej wypadło to w ratingu, ponieważ ostateczny rezultat ostatniego epizodu to 0.03 (0.02 sprzed tygodnia). Po kilku tygodniach, program IMPACT Wrestling powrócił zatem do rankingu Cable Top 150 plasując się na miejscu 136 w kluczowej demografii 18-49.

» Po zaskakującym zwolnieniu Jeffa Hardy’ego z WWE, jego brat Matt zdaje się nawiązywać do ich tag teamowej przeszłości. Za pośrednictwem Twittera napisał:

“Czuję się ekstremalnie dobrze na myśl o przyszłości.”

W oryginalnej pisowni, słowo “extremely” pisane przez “x” to jasne nawiązanie do nazwy Team Xtreme, która była przez lata reprezentatywna dla Matta i Jeffa Hardy’ego.

Obecnie Jeffa obowiązuje 90-dniowa klauzula o zakazie występowania. Zakończy się ona wraz z dniem 9 marca. Po tej dacie, młodszy z braci Hardy będzie mógł pojawić się w dowolnej federacji wrestlingowej. Czy znając jednak historię Jeffa i jego liczne problemy z uzależnieniem, największe firmy będą chciały podpisać z nim kontrakt? To okaże się w nowym roku.

Tymczasem żona Jeffa, Beth napisała na Twitterze, że obaj czują się w porządku. Wcześniej Matt potwierdził informacje, że jego brat znajduje się w domu i jest z nim OK. Po rozstaniu Jeffa z WWE, wiele gwiazd wrestlingu, w tym m.in. obecny WWE Champion Big E przekazali w mediach społecznościowych słowa wsparcia dla swojego kolegi z branży i jego rodziny.