Duży botch podczas walki Apollo Crews & Commander Azeez vs The Hurt Business na WWE Main Event

W ostatnim odcinku WWE Main Event, Apollo Crews i Commander Azeez odbyli walkę z The Hurt Business, których barw standardowo reprezentowali Cedric Alexander i Shelton Benjamin.

Najwięcej czasu w ringu spędził były mistrz Interkontynentalny, Apollo Crews. Pochodzącego z Polski Commandera Azeeza widzieliśmy w akcji raptem kilkanaście sekund – na samym początku.

W piątej minucie starcia, Cedric Alexander wykonał na Crewsie suplex, po czym nastąpiła próba pinfallu. Jak się okazało, była to próba skuteczna, ponieważ sędzina doliczyła do trzech.

W scenariuszu zaplanowano zupełnie inne zakończenie. Przede wszystkim, Apollo Crews miał odkopać, co też uczynił, ale ułamek sekundy za późno. Przypomnijmy, że w takich sytuacjach sędziowie WWE mają obowiązek odliczać do końca, co też uczyniła pani sędzina. Z drugiej strony, można się zastanawiać, czy gdyby nie uderzyła w matę po raz trzeci, publiczność dostrzegłaby w ogóle jakieś niezgranie. Na pewno była to ciekawa sytuacja i nie pierwsza w świecie wrestlingu, gdyż takie momenty miały już miejsce wcześniej.

Całą walkę z Main Event możecie obejrzeć z polskim komentarzem w sobotę o 16:00 na Extreme Sports lub poniżej w trzech częściach na YouTube:

Ciekawi jesteście jak wyglądałby poprawny przebieg zakończenia? Sądząc po bookingu walki, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Commander Azeez wszedłby na końcówkę i zgarnął zwycięski pinfall dla swojej drużyny. Niestety, czy tak faktycznie miało być, tego się już nie dowiemy, jednakże niewykluczone, że w zaistniałej sytuacji, WWE zorganizuje rewanż.