Jaki jest powód zniknięcia Dabba-Kato z RAW Underground?, Aktualizacja statusu Brocka Lesnara w WWE, Broken Rules Match w karcie AEW All Out

» 4 sierpnia byliśmy świadkami debiutu Babatunde Aiyegbusiego na RAW. Przedstawiony przez Shane’a McMahona, wystąpił on w nowym formacie show nazwanym RAW Underground i przybrał nowy ring name – Dabba Kato. Polak zaczął dominować w podziemnych walkach, ale niestety trwało to jedynie 2 tygodnie. Jak mogliście zauważyć, w ostatnim czasie, na RAW Underground brakuje pojedynków z udziałem Polaka i chyba znamy prawdopodobny powód takiej sytuacji. Jak informuje Wrestling Observer Newsletter, pomimo tego, że początkowo Dabba Kato otrzymał spory push na start, teraz całkowicie zniknął. Zniknął, ponieważ WWE chce koncentrować się na bardziej uznanych gwiazdach, takich jak Viking Raiders, Dolph Ziggler, Shayna Baszler, czy The Hurt Business. Trzeba przyznać, że byłaby to naprawdę dziwna decyzja i błyskawiczne wycofanie nowo wprowadzonej postaci jaką jest Dabba Kato. Z jednej strony, WWE chce przyciągnąć jak największej widzów do RAW Underground swoimi, dużymi gwiazdami i może być to zrozumiałe, ale z drugiej strony tak szybkie porzucenie wrestlera, który ma niesamowite warunki i byłby naprawdę nową, ciekawą postacią w RAW, jest niezrozumiałe.

» Wczoraj opublikowaliśmy news o tym, że Brock Lesnar jest obecnie wolnym agentem i teoretycznie może otrzymywać oferty od innych organizacji. Chwilę po tym jak, opublikowaliśmy tego newsa, pojawiła się aktualizacja od użytkownika WrestleVotes na Twitterze:

“Doniesienia o tym, że Brock Lesnar jest wolnym agentem są prawdziwe. W rozmowie ze źródłem, wierzy się, że gdy Lesnar będzie gotowy do ponownej pracy w WWE, poinformuje o tym McMahona. Lub odwrotnie, jeśli WWE będzie potrzebować Brocka, przedstawi mu nową umowę, której nie będzie mógł odrzucić. Obecnie, nic poza tym.”

» W wypuszczonym “ROAD TO All Out” na YouTube, federacja All Elite Wrestling poinformowała o nowej walce w karcie sobotniego PPV. Będzie to Broken Rules Match pomiędzy zaciętymi rywalami, Mattem Hardym i Sammy Guevarą.

Zasady owej walki są następujące:

  • Zwycięzcą będzie Ostatni na Nogach, ten kto nie podniesie się z ziemi w czasie liczenia przez sędziego do 10 przegra
  • Zakończenie walki może odbyć się w dowolnym miejscu
  • Zwycięzca musi zostać wyłoniony
  • Jeśli Matt Hardy przegra, opuści AEW na zawsze.