Vince McMahon nie poznał EC3?, Ostatnia walka Lio Rusha?, Doc Gallows o Enzo Amore, Kto zabookował powrót Sammy’ego Guevary?

» EC3 zjawił się ostatnio w podcaście WrestleTalk, gdzie opowiedział o kilku ciekawych sytuacjach. Jedną z nich jest pewna anegdota dotycząca Vince’a McMahona.

„Myślę, że nie miał pojęcia kim byłem. Właściwie to kiedyś słyszałem, że było spotkanie i podczas niego oglądali Impact, na którym występowałem. Nie pamiętam kto mi to powiedział. To był chyba ktoś z creative teamu. Vince zapytał: ‚Kim jest ten gość? Powinniśmy go ściągnąć’. Odpowiedzieli mu: ‚To Derrick Bateman’, a on na to: ‚Kto?’.”

EC3 wspomniał także o niespodziewanej przegranej „The Fienda” Bray’a Wyatta z Goldbergiem. Ten rezultat całkowicie odciągnął go od produktu WWE.

„Oglądałem The Fiend vs Goldberg z Arabii. Bray jest jednym z najbardziej kreatywnych gości jakich kiedykolwiek spotkałem. To ile pracy, wysiłku i całej tej kreatywności włożył w tę postać jest czymś niesamowitym i wyjątkowym. Finał był zmarnowaniem tego wszystkiego. W tamtym momencie przestałem zaprzątać sobie głowę wszelkimi pomysłami na moją postać w WWE.”

Wyznał też, że bardzo podobał mu się czas spędzony w NXT i docenia pracę z Shawnem Michaelsem oraz Terry Taylorem.

» Podczas ostatniej nocy, na gali GCW Homecoming w ringu spotkali się Joey Janela i Lio Rush. To był najwyraźniej ostatni pojedynek w karierze Rusha, który w kwietniu tego roku został zwolniony z WWE. Walkę wygrał Janela, który po gongu chwycił za mikrofon i zachwalał Lio nie chcąc, aby ten odchodził na ringową emeryturę. Oczywiście Lio Rush także miał coś do powiedzenia. Podziękował fanom, wspomniał swoją przygodę z WWE i na koniec wyznał, że kocha niezależny wrestling. I choć wyglądało to jak mowa pożegnalna, wciąż nie ma pewności, czy to faktycznie koniec Lio Rusha w tej dziedzinie rozrywki sportowej.

» 1 sierpnia na FITE TV odbędzie się premiera Talkn’ShopAMania, gali organizowanej przez Doca Gallowsa i Karla Andersona. Wśród wrestlerów jest sporo znanych nazwisk, m.in. Chavo Guerrero, Swoggle, Heath, Brian Myers, czy Rock ‚n’ Roll Express. Udział w show wziął również popularny nZo, znany szerzej jako Enzo Amore. W podcaście Wrestling INC, Doc Gallows wypowiedział się na jego temat:

„Nie ma dobrych decyzji jeśli chodzi o Talkn’ShopAMania, są tylko złe. Ale myślę, że Enzo dodaje coś do show. Jest bardzo charyzmatyczny i bardzo źle odbierany. O ile Enzo wie jak zachowywać się jako artysta estradowy, prawdopodobnie nie miał wcześniej zbyt wielu okazji, aby poznać bardziej biznes wrestlingowy. Próbowaliśmy mu pomóc, ponieważ wcześniej zaliczył kilka szaleństw, które moim zdaniem niekoniecznie były jego winą. Myślę, że został wrzucony do wrestlingu i nie rozumie jak wiele rzeczy tutaj działa. Sądzę jednak, że w głębi duszy jest dobrym człowiekiem i ma dobre serce. Nigdy nie chciał nikogo skrzywdzić. Jako postać zapewnia mi rozrywkę.”

» W każdą sobotę tygodnia, były AEW World Champion Chris Jericho organizuje na Facebooku audycje, podczas której fani mogą zadawać pytania. W jednej z wielu dyskusji, Y2J przyznał, że to on zabookował segment z powrotem Sammy’ego Guevary.

„Zabookowałem to. Myślę, że to było świetne. Pokochałem to, niesamowite.” – powiedział Jericho.

Przypomnijmy, że Guevara powrócił w ostatnim odcinku AEW Dynamite po miesięcznym zawieszeniu przez federację.