Iron Women’s Match na NXT Takeover, Nowy ring name Kany w WWE, Walka wieczoru Night of Champions, Ślub w Total Divas, Przerwa Randy’ego Ortona i wiele więcej!

* Na wczorajszym tapingu NXT ogłoszona została walka wieczoru na październikowe NXT TakeOver.

Będzie to 30-minutowy Iron Women’s Match o mistrzostwo div NXT. W pojedynku tym zmierzą się Bayley oraz Sasha Banks.

Przypominamy, że następny NXT Special będzie miał miejsce 7 października tego roku w Full Sail University.

Sam pojedynek został już zakontraktowany przez Triple H’a.

* Na wczorajszych nagraniach NXT pojawiła się także Kana, która niedawno podpisała kontrakt z WWE. Wrestlerka w NXT będzie znana jako Asuka. Najprawdopodobniej jej debiut telewizyjny powinien się odbyć w przeciągu najbliższych dwóch tygodni.

* Wygląda na to, że walka pomiędzy Stingiem a Sethem Rollins nie zamknie gali Night of Champions. Jest to niecodzienna sytuacja ponieważ to zwykle walka o to najwyższe trofeum czyli pas WWE WHC zamykała tego rodzaju gale.

Plany wskazują jednak, że ostatnią walką ma być walka o U.S Championship pomiędzy Johnem Ceną a Sethem Rollinsem.

* Okazało się, że w WWE Total Divas jest zaplanowany ślub…. nie, żadnej z div… a matki Brie oraz Nikki Belli. Wybrankiem jej serca okazał się jak już ostatnio informowaliśmy John Laurinaitis.

* Ostatnio informowaliśmy także o tym, iż Lana uszkodziła sobie nadgarstek przygotowując się do swojej pierwszej walki. Była dziś operowana. Przez najbliższe 4 miesiące będzie musiała zapomnieć o treningach. Czy jej plany zostania divą WWE mają szansę się ziścić? Jak na razie wszystko jest niestety na jak najgorszej drodze. Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

* PWInsider.com podaje, że członek creative teamu potwierdził, że Randy Orton wziął dłuższy urlop. Nie weźmie on udziału w najbliższej gali PPV. To wszystko prawdopodobnie z powodu zaręczenia z Kim Marie Kessler.

* WWE przygotowało specjalną koszulkę dla Kevina Owensa, który odwiedzi swoje rodzinne miasto – Montreal, gdzie odbędzie się live event WWE.

* Legenda wrestlingu Hulk Hogan podpisał umowę z internetowym serwisem bukmacherskim FanPicks.com
Jest to pierwsza firma, która podpisała kontrakt z Hoganem po ostatniej aferze. Rzecznik firmy powiedział, że wszyscy popełniamy błędy i każdy zasługuje na drugą szansę. Hulk Hogan ją od nich otrzymał.