IMPACT Wrestling Hard To Kill 2021: Karta Walk

Już dzisiejszej nocy, w Nashville odbędzie się wyjątkowa gala dla IMPACT Wrestling. Nie tylko będzie to ich pierwsze PPV w 2021 roku, ale także pierwsze PPV robione w czasach współpracy z AEW. Tak, doczekaliśmy się takich czasów – i choć AEW to nie WWE, jest to wielka rzecz w świecie wrestlingu. Cytując Karla Andersona: „If you’re sleeping on IMPACT it’s time to wake up”!

W walce wieczoru Hard To Kill zobaczymy dwóch głównych mistrzów oddzielnych federacji. Po jednej stronie barykady IMPACT World Champion Rich Swann, a po drugiej… AEW World Champion Kenny Omega. Ten sam, który przez wielu fanów i ekspertów uznawany jest za najlepszego obecnie wrestlera na świecie. Odbywał niesamowite walki w NJPW, zostawał tam mistrzem, przeszedł do AEW – tam również odbył walkę ocenioną przez Dave’a Meltzera na 6 gwiazdek. Był mistrzem Tag Team z Adamem Pagem, a następnie pokonując Jona Moxley’a, został głównym championem. To właśnie wtedy zszokował świat, łącząc siły z nowym managerem Donem Callisem i wspólnie ogłaszając swoje pojawienie się na IMPACT. Na tygodniówkach nie było nam jednak dane widzieć Omegę w ringu. Segmenty nagrywane były w autobusie lub na backstage’u. Widzieliśmy wywiady, wypowiedzi, bijatyki. Jednak oficjalnie w ringu IMPACT Wrestling zadebiutuje dopiero dzisiejszej nocy. To będzie wyjątkowe wydarzenie.

Warto też wspomnieć, że począwszy od Hard To Kill, federacja IMPACT Wrestling będzie miała nową parę komentatorów. Zostali nimi dobrze znani Matt Striker i D’Lo Brown.

Gala rozpocznie się o 2:00 w nocy. Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się pełna karta walk:

Pre-Show
Josh Alexander vs Brian Myers

Mixed Tag Team Match
Tenille Dashwood & Kaleb vs Rosemary & Crazzy Steve

Singles Match (Cinematic)
The Karate Man vs Ethan Page

Old School Rules
Deaner, Eric Young & Joe Doering vs Tommy Dreamer, Rhino & Cousin Jake

Knockouts Tag Team Championship Match
Kiera Hogan & Tasha Steelz vs Havok & Nevaeh

Knockouts Championship Match
Deonna Purrazzo (c) vs Taya Valkyrie

X-Division Championship Match
Chris Bey vs Manik (c) vs Rohit Raju

Barbed Wire Massacre
Eddie Edwards vs Sami Callihan

Six Man Tag Team Match
Kenny Omega & Good Brothers vs Rich Swann, Chris Sabin & Moose

Jak widzicie, Alexa’a Shelley’a z Motor City Machine Guns zastąpił Moose. Pisaliśmy już o tym wczoraj. Sporej części fanów, nie podoba się taka zmiana, jednak niestety, nie było innego wyjścia. Shelley niespodziewanie wypadł z karty i trzeba było go kimś zastąpić, a Moose jako „Mr. IMPACT Wrestling” pasował do takiej walki najbardziej ze wszystkich. Choć wiemy doskonale, że TNA World Heavyweight Champion wkrótce ma zmierzyć się z Richem Swannem o tytuł IMPACT. Czy wpłynie to na rezultat walki? Czy w ostatecznym rozrachunku, Moose odwróci się od swoich tag team partnerów i przyczyni się do zwycięstwa „Bullet Club”? A być może będziemy świadkami niespodzianki w postaci pojawienia się The Young Bucks lub Jona Moxley’a? W końcu patrząc na ostatnie wydarzenia z AEW Dynamite, wszystko może się zdarzyć.


IMPACT Wrestling już od kilku lat udowadnia, że jest „hard to kill”. Dzisiejsza noc ma wyznaczyć nową erę. Czy ta gala przejdzie do historii? Z wielu powodów już przeszła. A najlepsze dopiero przed nami.