Heel Turn Deana Ambrose’a?, Triple H o WrestleManii 33, Sytuacja Paige oraz Xaviera Woodsa

» WWE IC Champion Dean Ambrose w rozmowie dla Sportskeeda wypowiedział się na temat możliwego heel turnu:

”Idę tam i po prostu staram się być sobą. Niezależnie od tego w jakim jestem nastroju będziecie musieli zaakceptować każdą wersję mnie. Nie myślę zbyt wiele o tym co muszę, a czego nie muszę robić, ponieważ w przyszłym roku zobaczycie nowy rozdział w mojej karierze”.

» WWE COO Triple H był gościem specjalnym podczas wczorajszego odcinka ESPN, w którym wypowiedział się na temat starcia Big Showa z Shaquillem O’Nealem na WrestleManii 33:

”Shaq oraz Big Show mają ochotę do zmierzenia się w jednym ringu. Panowie wielokrotnie mieli okazję rozmawiać ze sobą i myślę, że złapali dobry kontakt. Jeśli chodzi o ich pojedynek to wydaje mi się, że do niego nie dojdzie chociażby z tego względu, że panowie zbyt wiele od siebie wymagają, a ja odbieram to jako formę żartu”.

» Portal PWInsider.com donosi, że wczoraj w The Barclays Center w Brooklynie odbyło się spotkanie zarządu WWE w sprawie omówienia incydentu z udziałem Paige oraz Xaviera Woodsa. Z tego co wiemy to na spotkaniu obecni byli: Triple H, Vince McMahon oraz pozostałe osoby należące do zarządu. Na obecną chwilę szczegóły spotkania nie są nam znane jednak Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że podobno WWE nie zamierza podejmować żadnych działań przeciwko Paige oraz jej ”podopiecznemu”.