Gwiazdy WWE wspierają Jeffa Hardy’ego po zwolnieniu, AEW & NJPW Star uczestnikiem PWG Battle of Los Angeles 2022

» WWE Superstars za pośrednictwem Twittera opublikowało wpisy wspierające Jeffa Hardy’ego, który niedawno został zwolniony przez federację World Wrestling Entertainment.

Z raportów publikowanych przez zagraniczne strony wynika, że oficjele WWE zaoferowali Jeffowi pomoc i chcieli wysłać go na odwyk, ale doświadczony wrestler odrzucił pomoc, po czym został zwolniony. Nastąpiło to po incydencie, który miał miejsce w trakcie sobotniego live eventu w Edinburgu.

Bayley: The Hardyz dali mi 12-latkowi wiele nadziei na spełnienie marzeń, który wydawały się nieosiągalne. Wszyscy Cię uwielbiamy, Jeff! Jesteś wyjątkowy i życzę tobie wszystkiego najlepszego!

WWE United States Champion Damian Priest: Uważam, że świat to @JEFFHARDYBRAND. Przekażmy pozytywne myśli tej dobrej duszy.

Cedric Alexander: Jeff Hardy i Matt jako Hardy Boyz pomogli ukształtować moją miłość do profesjonalnego wrestlingu. Mogłem dzielić ring z Jeffem i cieszyłem się każdym z tych momentów. Dziękuję, że jesteś Jeffem Hardym.

Mustafa Ali: Musiałem rywalizować z Jeffem Hardym na Main Event. Jeff powiedział: Nie stary, czekałem na ten pojedynek. Rozerwijmy to gówno. Był niesamowicie przekonujący. Mam nadzieję, że Jeff oraz jego rodzina mają się dobrze.

ZOBACZ TAKŻE >>> Johnny Gargano oficjalnie został wolnym agentem – Najnowsze informacje oraz spekulacje

» Federacja PWG za pośrednictwem mediów społecznościowych ujawniła czwartego uczestnika 2022 BOLA.

AEW Superstar Lio Rush dołączył do Jonaha Rocka, Alexa Shelley’a oraz Kevina Blackwooda.

Od 2017 roku były wrestler WWE regularnie pojawiał się na eventach organizowanych przez federację PWG, ale będzie to dla wspomnianego wrestlera pierwszy występ na The Battle of Los Angeles. Warto dodać, że Lio Rush pojawił się na evencie “It’s A Long Way To The Top”, który odbył się 21 listopada. Tego wieczoru pokonał Davey’a Richardsa.

Rush aktualnie pracuje dla All Elite Wrestling oraz New Japan Pro Wrestling. Ostatni raz w ringu AEW pojawił się w ubiegłym tygodniu jako uczestnik Dynamite Diamond Battle Royal. Od jakiegoś czasu zaangażowany jest w storyline z drużyną Taza. Natomiast w ringu New Japan Pro Wrestling wystąpił na ubiegłotygodniowym Strong, gdzie nawiązał współpracę z Adrianem Questem w rywalizacji z Batemanem oraz Misterioso.

Battle of Los Angeles odbędzie się 29 i 30 stycznia 2022 roku. Na obecną chwilę nie wiadomo, kto dołączy do BOLA, ale sporo mówi się na temat Johnny’ego Gargano, który w ostatnim czasie został wolnym agentem.