Gwiazda UFC ma nadzieję, że Ronda Rousey nie zrujnuje potencjalnych karier w WWE dla innych gwiazd MMA!

» Podobnie jak Ronda Rousey, są też inne gwiazdy UFC, które są zainteresowane transferem z oktagonu do wrestlingowego pierścienia. Jedną z nich jest Colby Covington. Obecnie rekord Covingtona w UFC wynosi 8-1, jedyna przegrana nastąpiła przez poddanie na UFC 194, dźwignię założył mu Warlley Alves. Aktualnie ma pięć wygranych walk pod rząd, a jego ogólny rekord MMA to 13-1. W rankingu zawodników w wadze półśredniej UFC jest na miejscu trzecim.

» Covington niedawno udzielił wywiadu dla Jasona Kindschyego z BJ Penn Radio i był zapytany o transfer Rousey do WWE.

“To świetnie posunięcie [dla Rondy Rousey]. Nie wygrałaby wiecej walk, więc musi zacząć robić coś, gdzie będzie wygrywać, może pro wrestling jest właśnie tym.” – powiedział Covington. – “Myślę, że dobrze zrobiła i że zarobi tam dobre pieniądze. Rzecz w tym, mam nadzieję, że nie spie**oli tego innym zawodnikom MMA, ponieważ jestem jednym z tych, którzy pójdą tą samą drogą. Będę w WWE i zdobędę mistrzostwo świata niedługo. Mam nadzieję, że nie będzie wstydzioszkiem i nie będzie robiła dziwnych rzeczy, kumasz? Musi być tym, kim jest i kim była w UFC, gdy była mistrzynią.”

» Aby pomóc jej zminimalizować szanse niepowodzenia, Covington skierował Rousey do Dana Lamberta z American Top Team.

“Oby była dalej tą samą personą i nie spie**oliła tego dla innych gwiazd MMA. Potrzebuje gościa jak, wiesz, nawet gościa jak Dan Lambert. On jest jednym z najlepszych, najbardziej inteligentnych menadżerów w tej grze, mam na myśli: on sra na Paula Heymana. Gdyby mieli małą konfrontację, człowieku, Dan Lambert zjada cały tort, gwarantuję. Wiesz, gdy poszliśmy do Impact, on był przeciwko Jeffowi Cornettowi. Chodzili wte i wewte. Cornette wiedział, co jest pięć, wiedział, że Lambert jest jednym z najlepszych heelowych menadżerów , który zaszczycił sobą świat MMA i wrestlingu, więc, poradzi sobie dobrze, jeśli zatrudni kogoś takiego jak Dan Lambert.”

» Covington dołączył do Lashleya i innych członków grupy “American Top Team” Lamberta i był tam przez kilka tygodni, gdy Ci feudowali z takimi nazwiskami jak Jeff Jarrett, James Storm i Moose. Lambert był kluczową osobą w storyline wydalającym Storma z Impact. Dodatkowo ATT dołączyło do Lashleya i King Mo podczas ich zwycięstwa z Moose i Stephanem Bonnarem na PPV Impactu Bound for Glory.