Finn Balor jako Demon na WrestleManii 35?, Randy Orton vs AJ Styles na WrestleManii, Jack Swagger o pracy dla All Elite Wrestling

» Wygląda na to, że podczas WrestleManii 35, Finn Balor zamieni się w demona i obejrzymy jego mroczną wersję. Pewien fan wrestlingu na Twitterze ujawnił reklamę z WWE Network pokazującą The Demona wraz z Sethem Rollinsem, Becky Lynch, RAW Women’s Champion Rondą Rousey, Charlotte Flair, WWE Intercontinental Championem Bobbym Lashley’em, Romanem Reignsem i WWE Universal Championem Brockiem Lesnarem. Na początku bieżącego roku sporo osób uważało, że Balor będzie bronił WWE IC Title w multi-man matchu na WrestleManii 35, dopóki nie utracił mistrzostwa na rzecz Bobby’ego. Na obecną chwilę nie wiadomo, z kim zmierzy się Demon na największej gali roku, ale jeśli wystąpi w swojej mrocznej odsłonie, to na pewno jego rywalem będzie ktoś z najwyższej półki.

» Na WrestleManii 35 odbędzie się konfrontacja z udziałem AJ Stylesa oraz Randy’ego Ortona o czym informowaliśmy Was na naszym fan page’u. AJ Styles za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat proma, które miało miejsce na wtorkowym odcinku SmackDown:

“Trzymałem ten dom, zanim dotarłem do @WWE. Światła mogły nie być tak jasne, publiczność mogła nie być tak duża….ale pierścień(ring) nadal jest pierścieniem(ringiem). Pierścień(Ring), w którym się pojawiam należy do mnie. #WrestleMania”.

» Były WWE Superstar jest wolnym agentem mimo powiązania z federacją All Elite Wrestling. Jack Swagger udzielił wywiadu dla WINCLY, w którym wypowiedział się na temat możliwości współpracy z AEW.

“Mam tam wielu dobrych przyjaciół, z którymi do dzisiaj mam dobry kontakt. Dzięki Chrisowi Jericho oraz Cody’emu poznałem sympatycznych chłopaków z The Young Bucks. To szalone, że w 2006 roku razem z Kennym Omegą przebywaliśmy w Deep South Wrestling. On w tym czasie przechodził przez piekło, jak większość z nas, więc cieszę się z sukcesu, jaki udało mu się osiągnąć. Rozmawiam z nimi sporadycznie. Do tej pory nie sprowadzaliśmy naszej rozmowy na temat All Elite Wrestling oraz możliwości mojej pracy tam. Po prostu chciałbym im pogratulować i życzyć powodzenia, ale być może kiedyś i mnie tam zobaczycie”.