Nowy gimmick Romana Reignsa, Mustafa Ali komentuje swój występ na FastLane, Zaktualizowana karta WrestleManii 35

» WWE Superstar Roman Reigns udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedział się na temat nawrotu białaczki, którą zaczął leczyć od razu po powrocie do WWE TV oraz nowego gimmicku:

„Chcę żeby ludzie dobrze się bawili na naszych eventach. Chcę stworzyć coś niesamowite, coś co fani będą mogli nazwać mini wakacjami na kanapie. W tej chwili jestem osobą, która przenosi całą pozytywną energię do potrzebujących ludzi. Chcę zmienić kilka rzeczy w swojej postaci, tak aby wszyscy poznali gimmick prawdziwego Joe. Moja walka z białaczką jest bardzo trudna i żmudna, więc trochę smutno mi z tego powodu, co mnie spotkało, ale nie poddaję się i staram się iść cały czas na przód, robić to co kocham, dla osób które kocham”.

» Mustafa Ali wypowiedział się na temat walki o WWE Title podczas FastLane, gdzie jego rywalami byli Kevin Owens oraz Daniel Bryan:

„W pewnym momencie dostałem gęsiej skórki, zdając sobie sprawę z tego, gdzie jestem. Lata temu nie uwierzyłbym w to, co się wydarzyło kilka miesięcy temu. Zawsze wierzyłem w swoje umiejętności ringowe, ale czasami to jak jesteś dobry nie ma zupełnie znaczenia, gdyż liczy się to w jaki sposób odbierają Cię fani. Ciężka praca się opłaca, czego przykład miałem na FastLane Chcę pozbyć się wszystkich pojęć i stereotypów na temat teoretycznie mniejszych wrestlerów. Chcę, aby ludzie wiedzieli, że między mną, a wami nie ma żadnej różnicy. Moim celem jest rozsławienie wrestlingu na całym świecie i tego się trzymam”.

» 7 kwietnia w MetLife Stadium w East Rutherford odbędzie się WrestleMania 35, podczas której obejrzymy dotychczas zapowiedziane starcia, które wyglądają następująco:

WrestleMania 35 Host: Alexa Bliss

WrestleMania 35 Special Correspondents: SNL’s Michael Che i Colin Jost

WWE Universal Title Match
Seth Rollins vs. Brock Lesnar

Triple Threat for the RAW Women’s Title
Charlotte Flair vs. Becky Lynch vs. Ronda Rousey

WWE Cruiserweight Title Match
Cedric Alexander lub Tony Nese vs. Buddy Murphy

No Holds Barred Match
Triple H vs. Batista

Farewell Match for WWE Hall of Famer Kurt Angle
TBA vs. Kurt Angle

Single Match
The Miz vs. Shane McMahon

Single Match
AJ Styles vs. Randy Orton