Eric Bischoff ujawni prawdę o prezesie AEW?, Carmelo Hayes o zmieniających się priorytetach

» W ostatnim czasie w świecie wrestlingu pojawiło się wiele kontrowersji. Eric Bischoff w jednym z wywiadów poprosił prezesa All Elite Wrestling Tony’ego Khana o „uciszenie się”. Chodzi tutaj o komentarze, jakie padły z ust Khana dotyczące bezpośredniego zwycięstwa Rampage nad WWE SmackDown, co miało miejsce w zeszły piątek.

Myślę, że Eric Bischoff jest prawdopodobnie ostatnią osobą, która powinna oczekiwać na to, że prezes firmy wrestlingowej będzie cicho – powiedział Khan w Busted Open Radio.

Byłem rozbawiony komentarzami Erica. Lubię Erica, gdy współpracujemy ze sobą, ale jest to najlepszy przykład szklanych domów pod pewnymi względami. Wiemy, w jaki sposób Eric zachowywał się w WCW jako prezes.

Dzisiaj w najnowszym odcinku 83 Weeks with Eric Bischoff, Eric Bischoff zamierza ujawnić prawdę na temat prezesa AEW.

» Podczas ostatniego odcinka Busted Open Radio, NXT North American Champion Carmelo Hayes wypowiedział się na temat priorytetów, które stopniowo zmieniały się od momentu dołączenia do WWE.

Zanim dołączyłem do WWE, chciałem opowiadać historie na ringu. Chciałem to robić poprzez akcje. Teraz kiedy jestem tutaj w WWE, zdałem sobie sprawę, że można uzyskać więcej z promocji (wygłaszania prom). Teraz właśnie zdaję sobie sprawę, że wrestling nie ma większego znaczenia hahah. Nie mówię tego o innych miejscach, ale kiedy dotrzesz do WWE zdajesz sobie sprawę, że możesz uzyskać większość korzyść z jednego dobrego promo niż z trzech meczów, które trwają po 15 minut. Naprawdę przekształciłem swój mózg, tak więc na sto procent wolę rozmawiać przez cały miesiąc i nie bronić swojego mistrzostwa – zanim znajdzie się rywal, który będzie godzien.