Elias zastąpi Barona Corbina?, Minoru Suzuki zdobędzie ROH World Championship?, The Rock o bohaterskiej postawie chłopca, Dream opponents gwiazd WWE NXT

» W zeszłym tygodniu w internecie pojawiły się spekulacje dotyczące 16-krotnego mistrza WWE Johna Ceny, który prawdopodobnie przyczynił się do zatrzymania pushu byłego posiadacza walizki Money in the Bank Barona Corbina, który w następujący sposób postanowił odpowiedzieć na sugestię jednego z fanów, który uważa iż osobą odpowiednią do zajęcia miejsca ‘samotnego wilka’ jest Elias:

» Od przeszło dwóch miesięcy były zawodnik WWE Cody Rhodes skutecznie broni ROH World Championship na scenie niezależnej jednak wszystko może się zmienić podczas wrześniowej gali Death Before Dishonor, na której to będzie próbował zachować swój tytuł w pojedynku z zawodnikiem, który w wrestlingu zadebiutował ponad 30 lat temu, a dokładniej z Minoru Suzukim, który od wielu lat występuje w takich federacjach jak: New Japan Pro Wrestling oraz NOAH Pro Wrestling. Warto także dodać, że Minoru jest byłym AJPW Triple Crown Heavyweight Championem, członkiem grupy Suzuki-Gun oraz założycielem pierwszej federacji MMA w Japonii.

» Portal internetowy The Detroit Free Press informuje o tym, że 10-letni Jacob O’Connor z Roseville uratował swojego dwuletniego brata, Dylana który w niefortunny sposób znalazł się w basenie. Całą tą sytuację postanowił skomentować Dwayne The Rock Johnson:

”Muszę uścisnąć dłoń 10-letniego bohatera. Jacob, przylecę do Vancouver aby poznać Ciebie oraz twoją rodzinę. Mam nadzieję, że twój mały dwuletni brat, Dylan będzie zdrowy, ponieważ chcę go poznać. W nadchodzących dniach ktoś z moich ludzi skontaktuje się z twoją rodziną. Nie mogę się doczekać, aby spotkać się z tobą wielki człowieku”.

» W poniższym materiale wideo gwiazdy WWE NXT Roderick Strong, Oney Lorcan oraz Bianca Belair wypowiedzieli się na temat swoich wymarzonych przeciwników, z którymi chcieliby zmierzyć się w WWE: