Eddie Kingston: W All Elite Wrestling mogę być sobą, Sarah Schreiber informuje o swoich zaręczynach

» Zawodnik AEW Eddie Kingston udzielił wywiadu dla Yahoo Sports!, w którym wypowiedział się na temat swojej osobowości na ringu.

Jeśli mnie coś nie interesuje lub nie będę mógł być sobą to nie zadziała. AEW wiedziało, co dostanie, kiedy podpisywali ze mną kontrakt. Miałem szczęście oraz otrzymałem błogosławieństwo, ponieważ jestem w miejscu, w którym mogę być sobą. Każdy chce zaprezentować swój gimmick, ale Eddie Kingston, którego oglądasz to tylko młody 17-latek, który osiągnął sukces. Czuję, że jeśli będę musiał opowiedzieć jakiś segment lub mecz, nie będziemy się dobrze bawić. Lubię reagować na chwile, ludzie oraz podoba mi się to, jak inni pracownicy podążają za mną. Jeśli nie bawimy się dobrze na ringu, to najważniejsze osoby czyli fani również nie będą dobrze się bawić. Spróbujmy wprowadzić odrobinę rzeczywistości do pro-wrestlingu.

» Sarah Schreiber za pośrednictwem Instagrama poinformowała o zaręczynach, które miały miejsce we wtorek.

Sarah w WWE odpowiedzialna jest miedzy innymi za przeprowadzanie wywiadów. Otrzymała liczne gratulacje ze strony obecnych oraz byłych gwiazd WWE, a w tym:

Natalya, Raquel Gonzalez, Rhea Ripley, Nia Jax, Chelsea Green, Drew Gulak, Megan Morant, Taya Valkyrie, Renee Paquette, Byron Saxton, WWE 24/7 Champion Dana Brooke, WWE Women’s Tag Team Champions Carmella, Queen Zelina Vega, Kevin Patrick oraz McKenzie Mitchell.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl