IMPACT Wrestling 06 stycznia 2022: Raport

Czas na ostatni epizod IMPACT Wrestling przed Hard To Kill.

Na Before The Impact Juice Robinson pokonał Raj’a Singh.

MATCH #1
Tasha Steelz, Lady Frost i Chelsea Green w/Savannah Evans vs Jordynne Grace, Rachael Ellering i Rosemary w/Havok

Zwycięzcy: Steelz, Frost i Green (Unprettier od Chelsea na Rachael)

Moose mówi, że za dwa dni wchodzi do ringu przeciwko dwóm groźnym wrestlerom, których mocno wkurzył. Moose wie, że zrobił dużo podłych rzeczy, żeby dojść do tego miejsca, w którym teraz jest, więc ludzie mogą sobie wyobrazić, co on może zrobić, żeby zachować mistrzostwo świata IMPACT. Moose na Hard to Kill pokaże, czemu jest najgroźniejszym zawodnikiem w rosterze IMPACT i czemu jest najlepszym mistrzem w całym pro wrestlingu i czemu jest Bogiem wrestlingu.

MATCH #2
JONAH vs Jake Something

Zwycięzca: JONAH (Tsunami)

Po walce pojawił się Josh Alexander, który wdał się w brawl z JONAH. Josh próbował założyć Ankle Lock na JONAH, jednak ten skontrował. Ochrona próbowała ich rozdzielić, jednak JONAH pozbył się ich wszystkich. JONAH wyjął stół spod ringu i najpierw zaatakował żebra Josha tym stołem, a potem wykonał Tsunami na Joshu leżącym na stole.

MATCH #3
Masha Slamovich vs Sandra Moone

Zwycięzca: Masha Slamovich (Northern Lights Bomb)

Steve Maclin uważa, że Gail Kim popełniła błąd zgadzając się z Treyem Miguelem. Gail wpada na Maclina i ogłasza, że jeżeli Maclin przegra, nigdy nie zawalczy z Treyem, dopóki ten będzie mistrzem X Division.

MATCH #4
Deonna Purrazzo w/Matthew Rehwoldt vs Mercedes Martinez – Mickie James jest przy stole komentatorskim

Zwycięzca: Deonna Purrazzo (Double Fujiwara Armbar)

Po walce Deonna i Mickie stanęły twarzą w twarz.

The IInspiration prowadzą pierwszy odcinek All About II. Jest to strzał w stronę The Influence, które prowadzą program All About Me. W trakcie programu pojawia się The Influence. Przeciwniczki z Hard to Kill kłócą się. The IInspiration ogłaszają koniec tego programu.

Josh Alexander w pokoju medycznym odczuwa efekty Tsunami od JONAH.

MATCH #5
Ace Austin & Madman Fulton vs Hernandez & Johnny Swinger

Zwycięzca: Austin & Fulton (Swinging Reverse Facebuster + Splash na Hernandezie)

Ace i Madman po walce wykończyli Hernandeza krzesłami na oczach Swingera.

W.Morrisey mówi, że jak przyszedł do IMPACT nie miał żadnych przyjaciół. Jak Morrisey był na samym dole, wstał on sam. Uważa, że błędem było współpracowanie z Moosem. Tuż po tym jak zakończył tą współpracę atakując Moose’a, dostał on walkę o pas IMPACT. W Morrisey mówi, że nie potrzebuje żadnych fanów, żadnych przyjaciół i nie potrzebuje Moose’a. Na Hard to Kill Morrisey będzie sam i po walce również będzie sam, tyle że będzie mistrzem IMPACT.

MAIN EVENT
Karl Anderson w/Luke Gallows & VBD vs Heath w/Rhino, Rich Swann, Eddie Edwards, Willie Mack – walka o przewagę w Hardcore War Matchu na Hard to Kill

Na samym początku starcia wszyscy spoza ringu zostali wysłani do szatni.

Zwycięzca: Karl Anderson (Gun Stun)

Po walce The Good Brothers dobijali Heatha. W pomoc przyszedł Rhino. Potem przyszli Violent By Design oraz drużyna Heatha i Rhino i na koniec IMPACT dostaliśmy brawl pomiędzy dwoma drużynami.