Dlaczego WWE nie zaprosi fanów na Royal Rumble?, Aktualizacja statusu Rica Flaira, Zmiana w kontekście wirtualnej publiczności NXT

» Najnowsze doniesienia mówią, że WWE nie wpuści fanów na galę Royal Rumble nie z powodów związanych z COVID-19, a z powodu problemów logistycznych. Użytkownik WrestleVotes na Twitterze znany z przekazywania sprawdzonych informacji napisał:

“Wciąż otrzymuję mnóstwo pytań dotyczących Royal Rumble / frekwencji fanów. Faktem jest, że WWE postrzega stres, siłę roboczą i całkowite podjęcie próby usunięcia Thunderdome na jedną noc jako zbyt wiele, aby wszystko zadziałało. Smutne, ale prawdziwe. Czekanie trwa.”

Jest to interesujące zważywszy na to, że kilka miesięcy temu pojawiały się newsy o tym, że powrót fanów na Royal Rumble jest dla WWE jednym z głównych celów. Do wydarzenia pozostało mniej niż 3 tygodnie i obecne plany mogą się zmienić, ale wszystko wskazuje na to, że Royal Rumble odbędzie się jedynie z udziałem wirtualnej publiczności.

» Na wczorajszym Monday Night RAW, koło ringu ponownie pojawił się “The Nature Boy” Ric Flair. Pomógł on Lacey Evans w zwycięstwie nad jego córką Charlotte. Tym razem, nie czuł się winny i świętował razem z Lacey. Przypomnijmy, że ta fabuła rozpoczęła się tydzień temu i wygląda na to, że będzie kontynuowana przez najbliższe tygodnie. Wrestling Observer Radio informuje, że Flair wrócił do WWE TV jako pełnoetatowy performer. Choć nie wiadomo na jak długo, w erze COVID-19 można mieć wątpliwości, czy jest to słuszna decyzja.

» Już w tym tygodniu na NXT możecie spodziewać się lekkiej zmiany w kontekście wirtualnej publiczności. Mianowicie, po raz pierwszy, WWE wysłało zaproszenia do udziału w gali, tak jak w przypadku wydarzeń w Thunderdome. Okazało się bowiem, że odkąd NXT zawitało do Capitol Wrestling Center, zamiast publiczności na żywo, wykorzystywano wizerunki tych fanów, którzy wcześniej uczestniczyli na RAW, SmackDown bądź PPV.