Dlaczego CM Punk nie wspomniał o AEW na RAW?

Wokół federacji WWE zrobiło się wiele szumu po zakontraktowaniu byłego AEW World Championa, CM Punka.

Wielu z fanów wrestlingu spodziewało się, że na Monday Night RAW otrzymamy pipe bomb w wykonaniu doświadczonego pro-wrestlera, ale jak wiecie, tak się nie stało.

Według Wrestling Observer Newsletter, CM Punk zawarł wiele umów o zachowaniu poufności dotyczących dyskusji na temat swojego dawnego pracodawcy.

Dla tych, którzy zastanawiają się lub są rozczarowani faktem, iż CM Punk nie powiedział nic na temat AEW. To dlatego, że zarówno on, jak i pozostałe firmy podpisali kilka dodatkowych kontraktów – o zachowaniu poufności.

Kilka dni po Survivor Series, Tony Khan został poproszony o komentarz dotyczący powrotu CM Punka do WWE. Prezes AEW stwierdził, że w tym momencie nie może skomentować tego wydarzenia.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl