Debiut Nia Jax w NXT, James Storm bez kontraktu, TNA odwołuje live eventy, Myzteziz powrócił do CMLL, 2. sezon Lucha Underground i wiele więcej!

» W najbliższą środę na NXT TV zadebiutuje kuzynka The Rocka – Nia Jax. Jej przeciwniczką była zawodnicza ze sceny niezależnej – Evie. Oto zdjęcie z nagrań, które odbyły się 2 dni temu:

» Od środy na WWE Network będzie dostępny także cały 6. sezon Tough Enough.

» Obecnie dodawane są natomiast archiwalne odcinki RAW i SmackDown z 2002 roku.

» Jak informowaliśmy już wczoraj na ostatnich tapingach NXT zadebiutował James Storm. Z tego co udało nam się dowiedzieć, nie podpisał on jeszcze kontraktu z WWE. Jest to jednak tylko kwestia czasu i wkrótce federacja powinna przekazać informację o nowej gwieździe w swoich szeregach.

» Oficjalna strona internetowa WWE ma nową ankietę w której pyta fanów jaki WWE Superstar lub jaka Diva jest obecnie najzabawniejsza. Można głosować na The New Day, Becky Lynch, R-Trutha, Dolpha Zigglera, Deana Ambrose’a lub Johna Cenę. Z prawie 7.000 oddanych głosów na pierwszym miejscu z 46 % znaleźli się New Day. Za nimi z 20 % Dean Ambrose i z 10 % Becky Lynch.

» Poniżej możecie obejrzeć intro do najnowszego DVD poświęconemu Stingowi. Film będzie ukazywać szczegóły zakontraktowania Ikony z WWE.

» TNA odwołało swój “Hardcore Halloween Tour”, który był przewidziany od 29 października do 1 listopada. Powodem są wewnętrzne zmiany logistyczne. Do tej pory włodarze byli bardzo zadowoleni ze sprzedaży biletów… Oficjalne stanowisko w tej sprawie ma zostać ogłoszone w przyszłym tygodniu.

» Myzteziz (znany także jako Sin Cara i Mistico) podczas wczorajszej gali w Arena Mexico powrócił do organizacji CMLL! Ostatni raz w ich ringu pojawił się w 2011 roku.

» Tapingi drugiego sezonu Lucha Underground rozpoczną się 14 listopada, i jak zapowiedział kierownik produkcji Chris DeJoseph premiera na El Rey nastąpi w styczniu 2016 roku. My już nie możemy się doczekać, a wy? 😉

» Na koniec zapraszamy do przeczytania wywiadu z Chrisem “The Bambikillerem” Raaberem, który ukazał się wczoraj: https://mywrestling.com.pl/chris-the-bambikiller-raaber-wywiad-dla-mywrestling/ Jest to zawodnik z 18-letnim doświadczeniem na profesjonalnym ringu, w przeszłości występował w rozwojówce WWE – Florida Championship Wrestling.