WWE Superstars – 9/10/2015 – Raport

Witam was z nowym raportem z WWE Superstars prosto z Boston, Massachusetts.
Komentatorami są Rich Brennan oraz Xavier Woods (będzie co i kogo słuchać ^^)
Dzisiejsza walka numer 1 to walka Cesaro vs Adam Rose
Cesaro został jak zwykle głośno przywitany przez swych fanów
Ale zanim zaczniemy walkę coś do powiedzenia ma Adam Rose

Adam Rose zakłócił Theme Song Cesaro charakterystycznym dźwiękiem, który sygnalizuje koniec kwarty w koszykówce.
Adam się przedstawił i krzyknął że nie przewidział żadnej zabawy.
Powiedział że jest on osobą która niszczy imprezy i zapytał co on ma tu robić w ringu z Cesaro, skoro impreza jest skończona.
Adam dodał że Cesaro nie może zripostować, ponieważ nie potrafi on udzielić żadnej sentencji.
Rose zapytał Cesaro jak to jest się czuć gdy gwiazdy takie jak Kevin Owens, Seth Rollins i Dean Ambrose zostają gwiazdami tej federacji, a on tkwi z rywalami takimi jak Adam? Adam głośno się roześmiał, i po chwili dopytał Cesaro co on tutaj robi? 
Adam stwierdził że gra na najmniejszych na świecie skrzypcach, i to robi to specjalnie dla Cesaro!
Rose nie ma nic więcej do powiedzenia gdyż jest to koniec imprezy.
Podobało mi się to. Jak Adaś wczuwa się w rolę. Gra to niesamowicie ^^

Walka numer 1: Cesaro vs Adam Rose
Tuż po gongu Cesaro ruszył odważnie i wymierzył Running European Uppercat po którym wyniósł rywala i wykonał mu Military Press Slam. Adam już w narożniku, a Szwajcar nie poprzestaje i rusza z kolejnym  Running European Uppercat. Fani wykrzykują z całych sił Cesaro! Cesaro! a w drodze już drugi Uppercat, ale przed tym Adam skrył się za linami i wykorzystał to aby posłać przeciwnika w narożnik, po czym wykonał Missile Dropkick za 1 Count.
Po kilku ciosach łokciem Adam zapina Rear Chin Lock z którego Cesaro dość łatwo się wydostaje posyłając rywala do narożnika, ale Adam kontruje, i sygnalizuje w stylu Shawna Michaelsa że wykona Superkick i taki też wykonuje w kolano przeciwnika, któremu dokłada DDT co przynosi 2 Count.
Adam postanowił przedrzeźniać rywala i wyniósł go w pozycję Crucifix w której wykonał kilka obrotów i cisnął rywalem w matę. Adam myśląc że załatwił tym rywala dał próbkę swojej radości. Radości przedwczesnej, gdyż akcja ta nie zrobiła wrażenia na Szwajcarze, który nie czekał długo i wykonał ku gromkiej owacji publiczności Cesaro Swing składający się z 27 obrotów trwających które łącznie trwały 40 sekund. Sharpshooter i dziękujemy za walkę!!!!
Zwycięzca via Submission: Cesaro – 3:40. Nie mam się do czego przyczepić, bo jak na ten czas bo było to dobre widowisko. Krótko mówiąc rzućcie okiem na tą walkę. 6/10

Jeszcze dziś na WWE Superstars odbędzie się walka w której Prime Time Players zawalczą przeciw Ascension.

Pasmo powtórkowe

WWE Trivia i pytanie na dziś:
Pierwszy Hell In A Cell Match w którym zawalczyli HBK Shawn Michaels vs The Undertaker odbył się w?
A. New York, New York
B. San Antonio, Texas
C. St.Louis, Missouri
D. Houston, Texas

UWAGA NA SPOILER ODPOWIEDZI!!!!!!!!

Prawidłowa odpowiedź to: C. St.Louis, Missouri

Pasmo powtórkowe

Ten Weekend w historii:
10 Października roku 1989 odbył się pierwszy w Event w Wielkiej Brytanii który odbył się w London Arena

Czas na walkę numer 2:

Walka numer 2: Prime Time Players (Titus O’Neil & Darren Young) vs Ascension (Connor & Viktor)
Zaczęli Darren i Viktor którzy toczyli ze sobą wyrównany pojedynek z którego żaden z nich nie mógł objąć prowadzenia, a gdy wreszcie ktoś doszedł do głosu to tą osobą był Darren który wymierzył Viktorowi Discuss Elbow Smash. Viktor natychmiast po tym dokonał zmiany i na dzień dobry Darren powtórzył tą akcję na Connorze, tyle że na niego to nie zadziałało i Darren był zmuszony wyprowadzić inną akcję którą był Shoulderblock który także niewiele zadziałał, ale Darren nie poprzestał i rozpędził się z drugą tą akcją, ale tym razem Connor swoją masą zmiótł rywala z nóg. Connor zapiął rywalowi Headlock, ale Darren zdołał dokonać zmiany z Titusem i we dwójkę powalili Connora który w kilka sekund po tej akcji otrzymał Body Slam i Leg Drop co spowodowało że Connor uciekł z ringu, ale wtem zjawił się Viktor który jednak załapał się na Back Suplex na krawędź ringu i widokiem usatysfakcjonowanych PTP przechodzimy na reklamy.
Przerwa na reklamy
Gdy już reklamy się skończyły będący w ringu Darren wyleciał z hukiem z ringu dzięki Irish Whip od Viktora. Viktor zrobił zmianę z Connorem który wyniósł rywala na barki i rzucił nim na barierki, a krótko po tym pchnął rywala w krawędź ringu i wrzucił do ringu próbując zdobyć Pinfall, ale dało to tylko 2 Count.
Ponowna zmiana w drużynie Ascension. Connor wymierza Running Corner Splash a Viktor kończy akcję mocnym High Knee – 2 Count. (śmiesznym okrzykiem podsumował tą akcję Xavier xP)
Viktor zapina Double Underhook i kontroluję w dalszym ciągu pojedynek. Darren próbuje walczyć i ta walka nie idzie na marne, gdyż Young wyprowadza Sunset Flip w trakcie którego nastąpiła ponowna zmiana u Ascension i dobrze wiecie jak się to skończyło. Connor kontynuował to co trwało od dobrych kilku minut, czyli ciągłe obijanie na wszelakie sposoby. Nastąpiła setna już zmiana u Ascension i Viktor wykonuje Katapultę którą nadział głowę rywala na drugą linę a całość kończy się na 2 Count.
Kolejna dźwignia dla rywala który zdołał się nawet wydostać, ale inaczej mógł zaśpiewać gdy wylądował na macie po mocnym European Uppercat.
Viktor w dalszym ciągu nie poprzestawał ataku,dodatkowo krzycząc na ledwie stojącego na nogach D-Younga, który jednak zdołał się zrehabilitować znikąd wymierzając Overhead Belly to Belly Suplex!
Jest zmiana w obu drużynach i do walki wkracza Titus i Connor. Titus ma dla Connora Shoulderblock, Clothesline, Big Boot po którym schwytał nielegalnego w walce Viktora który otrzymał 2xBackbreaker i Biel Throw. Titus ponownie skupił swą uwagę na legalnym w ringu Connorze dla którego miał Corner Splash, oraz Powerslam – 1..2… ale przerywa Viktor który gdy tylko znalazł się na wylocie z ringu postanowił wycofać się aż pod stół komentatorski, a w międzyczasie Connor zaskakuje oponenta Big Bootem. 1..2.. ale teraz pin przerywa Darren który krótko po tym Clotheslinem wyrzucił Viktora z ringu.
Podobny los spotkał i Darrena którego wyrzucił Connor, który zrobił rozbieg przed Corner Splashem – nietrafionym. Wykorzystał to Titus wymierzając Clash of the Titus 1…2…3!!!
Zwycięzcy via Pinfall: Prime Time Players – 8:13 (Pokazane) Ciekawie było tylko na początku, kilka sekund po przerwie i pod koniec walki. W sumie też polecę tą walkę, choć nie jest to walka najwyższych lotów, ale to już ocenicie sami, każdy ma w końcu swoje zdanie. Polecam. 6/10 

Pasmo powtórkowe i koniec odcinka.

Na koniec zapraszam na mojego bloga, gdzie dzisiaj przeczytacie kilka słów o kolejnej członkini Teamu PCB. Tym razem mowa o Divas Champion Charlotte

http://tenzwyklyblog.blogspot.com/2015/10/ashley-elizabeth-fliehr-divas-champion.html

Miłego weekendu 🙂