Daniel Bryan o powrocie CM Punka do ringu WWE, Walki zapowiedziane na gale KPW Arena 16, Lance Archer ostrzega Jona Moxleya

» WWE Superstar Daniel Bryan wypowiedział się na temat ewentualnego powrotu CM Punka do ringu:

„Zawszę powtarzam, że powrót do wrestlingu jest bardzo kuszący, jeśli tylko chcesz. W głębi duszy zawsze byłem przekonany, że podczas WrestleManii, czyli największego wydarzenia w świecie wrestlingu powinno odbyć się starcie Daniela Bryana z CM Punkiem. Tak było kiedyś, a teraz uważam, że nasz czas przeminął i nie wydaje mi się, aby Punk był zainteresowany powrotem na ring. Ta informacja nie ucieszy jego fanów, ale jego czas minął. A fani nigdy nie zobaczą walki CM Punk vs Daniel Bryan na WrestleManii”.

» Federacja Kombat Pro Wrestling poinformowała, że podczas eventu „ARENA 16” odbędzie się starcie z udziałem Lesaka oraz Boza, czyli dwóch młodych, perspektywicznych wrestlerów, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na ringu. Show odbędzie się 1 lutego 2020 roku w Gdyńskim Centrum Sportu. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki:

Bianca vs Diana

KPW Tag Team Champions
Sawicki i Rosetti vs WWE NXT UK Stars The Hunt

» IWGP US Champion Lance Archer wysłał wiadomość w kierunku Jona Moxleya, z którym zmierzy się podczas pierwszego dnia Wrestle Kingdom 14, w Texas DeathMatchu. Warto przypomnieć, że wrestler AEW został pozbawiony tytułu w październiku, ponieważ kiepska pogoda zmusiła go do opuszczenia wydarzenia. Tej samej nocy Lance Archer pokonał Juice’a Robinsona i zdobył mistrzostwo.

„Przychodzę tutaj od ośmiu i pół roku, to jest mój czas! Nie twój, ani nikogo innego. Żaden mały… nie odbierze mojego tytułu. Jestem US Championem i 4 stycznia zamierzam się dobrze bawić. To nie będzie dobry czas dla Ciebie, ponieważ w Tesax Deathmatchu nie muszę Cię przypiąć, muszę Cię tylko skrzywdzić, po czym już nie wstaniesz”.