Damian Priest wspomina swoją drogę do WWE, All Elite Wrestling zapowiada tapingi w Universal Studios

» WWE United States Champion, Damian Priest wystąpił w podcaście ViBe & Wrestling, w którym wypowiedział się na temat drogi jaką przebył zanim dołączył do WWE NXT.

W 2015 roku miałem kilka tryoutów, ale nic one nie wniosły do mojego życia. Rozpocząłem pracę w Ring of Honor. Byłem tam przez rok i kiedy wygasł mój kontrakt ponownie skontaktowałem się z WWE i po raz kolejny nie mieli dla mnie nic ciekawego. Wtedy pomyślałem, że może WWE nie jest dla mnie, więc zdecydowałem się kontynuować przygodę z ROH i NJPW. Rok później byłem bliski podpisania nowego kontraktu z ROH, ale w tym momencie odezwali się przedstawiciele WWE. Natychmiast poinformowałem o tym ROH i na początku października podpisałem kontrakt z WWE przenosząc się na Florydę, aby rozpocząć trening w Performance Center. Byłem nieco zdenerwowany, ponieważ wchodziłem w nieznany świat. Znałem wrestling, ale nie wiedziałem, co i jak funkcjonuje w WWE. Talenty tutaj są niesamowite i nie wiedziałem, czy będę mógł być na ich poziomie. Zadawałem sobie wiele pytań, próbowałem się rozwijać, aby otrzymać szansę na debiut w NXT. Tej samej nocy Triple H i Shawn Michaels powiedzieli, że dadzą mi szansę, ale wszystko zależy od mnie – dodał.

 

NXT jest wyjątkowym miejscem, ale posiadanie United States Championship na Monday Night RAW było moim marzeniem. Dla dziecka ważniejsze jest mistrzostwo Stanów Zjednoczonych, ponieważ kiedy jako dzieciak oglądałem WWE, NXT nie istniało. To było moje marzenie, zostać supergwiazdą i zdobyć mistrzostwo. Nie chodzi o to, że North American Championship jest mało ważny. Po prostu to inny poziom i jestem dumny z bycia mistrzem.

» Federacja All Elite Wrestling potwierdziła, że pierwsze w historii nagranie telewizyjne AEW w Universal Studios będzie miało miejsce w sobotę 11 września. Pierwsza sesja rozpocznie się w godzinach 12:00-15:00, a druga w 16:30-19:30. Bilety na wspomniane wydarzenie są bezpłatne, ale liczba uczestników jest ograniczona.

W trakcie tapingów AEW zostanie wykorzystany Soundstage 19. Warto zauważyć, że w latach 2004-2013 federacja Impact Wrestling korzystała z Soundstage 21, ale pod koniec 2013 roku zmienili na Soundstage 19.

Zdjęcie

Według spekulacji federacja AEW w Universal będzie nagrywać tylko odcinki tygodniówki Dark. Na obecną chwilę wiemy, że na wspomnianych tapingach pojawią się takie gwiazdy, jak:

Orange Cassidy, Eddie Kingston, Thunder Rosa, FTW Champion Ricky Starks, Wardlow i Powerhouse Hobbs.