D-Von Dudley: Chciałem pracować z Apollo Crewsem, Tucker zadowolony ze zwolnienia WWE, The Million Dollar Man w WWE Performance Center

» Zwycięstwo Apollo Crewsa odniesione na WrestleManii 37 w starciu z Big E oznacza, iż (dawniej Apollo Crews) otrzymał zaufanie od oficjeli WWE. Był czas, kiedy firma nie wiedziała, co zrobić Apollo, który tułał się od mid-carderu do jobbowania.

W 2016 roku D-Von Dudley był gotowy do współpracy z Apollo Crewsem, aby pomóc mu w wypromowaniu swojej postaci. W trakcie rozmowy z JOFO in the ring, D-Vin wyjawił, że był gotów podjąć współpracę z Apollo Crewsem przed odejściem na emeryturę.

Chciałem pracować z Apollo. Bubba poszedł swoją drogą, a ja pozostałem w WWE. Nie byłem gotowy, aby pracować jako producent. Nadal chciałem walczyć. Kiedy uzyskałem odpowiedź “nie”, wziąłem to stanowisko. Słyszałem pewne pomruki, że Apollo musi coś zrobić ze swoją postacią, dać z siebie wszystko. Chciałem go popchnąć. Pamiętam, że zgłosiłem się na ochotnika, ponieważ przez lata robiłem to z Batistą i wieloma innymi facetami. Niestety umieścili go z Titusem O’Neilem i okazja przepadła. Myślę, że razem z Apollo mogliśmy zrobić wielkie rzeczy.

Długi czas Apollo poświęcił na dotarcie do WrestleManii, gdzie na stadionie Raymonda Jamesa zdobył mistrzostwo IC pokonując Big E.

» Wraz z dziewięcioma wrestlerami z firmą WWE pożegnał się Tucker. W ubiegłym roku prezes WWE Vince McMahon podjął decyzję dotyczącą rozpadu drużyny dzieląc Heavy Machinery kosztem single pushu dla Otisa. Nic nie wskazywało na to, że Tucker będzie jedną z wielu gwiazd zwolnionych w ramach cięcia budżetowego.

Po opublikowaniu informacji przez WWE o zwolnieniu dziesięciu gwiazd, Tucker w mediach społecznościowych zamieścił dwa ciekawe wpisy.

Freedom baby!! Nie mogę się doczekać opowiedzenia mojej historii.

Kontrakt Tuckera zawierał 90-dniową klauzulę, która uniemożliwia mu pracę w konkurencyjnej federacji przez niespełna trzy miesiące. To nie oznacza, iż nie może wystąpić w podcaście i opowiedzieć swojej historii dotyczącej uwolnienia. Historia Tuckera jest nieco dramatyczna, ponieważ prezes WWE przyczynił się do rozpadu drużyny Heavy Machinery, a następnie nie zrobił nic konkretnego z żadnym z jej członków. Tuckera nie ma w WWE, ale Otis wciąż jest w firmie.

» WWE NXT Superstar Cameron Grimes przeszedł niesamowitą metamorfozę. Wiele osób utożsamia go z “The Million Dollar Manem” Tedem Dibiase. W rozmowie z WWE Hall of Famerem Bookerem T, Ted DiBiase potwierdził, że jest w drodze do NXT, aby zaprezentować Grimesowi kilka interesujących rzeczy.

Prawdę mówiąc niedługo powinienem znaleźć się w WWE Performance Center. Myślę, że mogę zrobić coś z tym nowym facetem od pieniędzy Cameronem Grimesem czy coś. Będę miał z nim małe spięcie.

Jeśli DiBiase pojawi się w NXT i nawiąże współprace z Grimesem, oznacza to, iż otwarte zostaną zupełnie nowe możliwości.