Czy dojdzie do rozpadu The IIconics?, Walki zapowiedziane na najbliższe NXT, Wzrost popularności Ruseva – Taylor Swift

» Po kilku tygodniach nieobecności do telewizji WWE powróciły The IIconics. Niestety Alexa Bliss oraz Nikki Cross pokonały Peyton Royce i Billie Kay przez DQ, przez co zachowały WWE Women’s Tag Team Championship. Billie Kay wystąpiła w najnowszej odsłonie WWE The Bump, gdzie wypowiedziała się na temat pierwszego poważnego zgrzytu w jej drużynie:

Powiem to raz i przejdę do następnej rzeczy. To była nasza pierwsza walka od 15 lat. Nasza pierwsza walka w historii i tak się stało, że została wyemitowana przez telewizję. Zobaczył ją cały świat. W poniedziałkową noc nasze emocje wzięły górę. Peyton była sfrustrowana w trakcie meczu, a po walce ja byłam sfrustrowana. Myślę, że tym na czym musimy się skupić, to nie walka, tylko to co wydarzyło się po niej. Mówimy, że się kochamy i jest nam przykro, ponieważ chciałybyśmy zostać dwukrotnymi WWE Women’s Tag Team Champions. Nasz cel jest niezmienny.

Wiele wskazuje na, to że wrestlerki w najbliższym czasie otrzymają kolejną szansę na zdobycie pasów mistrzowskich tag team. Według krążących plotek oficjele WWE chcą, aby doszło do rozpadu The IIconics, a wrestlerki znalazłyby się odpowiednio na RAW oraz SmackDown.

ZOBACZ TAKŻE >>> MyWrestling włącza się do akcji – „Moje życie w Waszych rękach” – Naprzeciw mukowiscydozie

» Federacja WWE ogłosiła, że podczas najnowszego odcinka WWE NXT w sieci USA Network zostaną wyemitowane dwa pojedynki z udziałem Dextera Lumisa oraz Karriona Krossa.

Dexter Lumis, to ktoś więcej niż tylko osoba mająca świetny entrance. W ostatnich tygodniach stworzył kilka ciekawych segmentów z The Undisputed Erą. W pierwszej walce rywalem byłego wrestlera TNA będzie Roderick Strong.

Program rozpoczniemy od segmentu z udziałem Karriona Krossa oraz Scarlett. Przeciwnik byłego wrestlera Impact Wrestling nie został ujawniony, ale wiele wskazuje na, to iż w rolę jobbera wcieli się jakiś lokalny wrestler.

» Jakiś czas temu Twitch stał się nowym miejscem dla profesjonalnych wrestlerów. Były wrestler WWE Rusev również dołączył do platformy, a jego zabawne ujęcia możesz sprawdzić klikając TUTAJ. Rusev pochwalił się wykonaniem piosenki Taylor Swift.

Rzeczy, których nigdy nie spodziewaliście się zobaczyć: Śpiewam Taylor Swift na Twitchu.

Najnowszy materiał wideo Miro ma ponad 35 tysięcy wyświetleń, co świadczy o sporym zainteresowaniu jego osobą. Na koncie możecie obejrzeć, w jakie gry gra utytułowany wrestler, a także uczestniczyć w rozmowach online.