SPOILERY! Niepewna przyszłość Ruseva, Informacje dotyczące przyszłości 205 Live, Co wydarzyło się po zejściu RAW z anteny?

» W tym tygodniu Monday Night RAW w Bakersfield rozpoczęliśmy od segmentu z udziałem Ruseva, Randy’ego Ortona oraz Barona Corbina. Wrestler z Bułgarii został zmuszony do oglądania swojej żony, Lany wślizgującej się do łóżka, w którym znajdował się Bobby Lashley, a to wszystko działo się w domu Ruseva. Po show Lana za pośrednictwem Twittera zamieściła zdjęcie z Bobbym kontynuując fabułę:

„Żyjemy naszym najlepszym życiem @fightbobby #RAW”.

Jak dotąd Rusev nie zdecydował się na skomentowanie wpisu swojej żony.

» Portal F4Wonline.com informuje, że tygodniówka WWE 205 Live będzie transmitowana na żywo w sieci WWE Network w każdy piątek o godzinie 22:00 czasu wschodniego, czyli tuż po zejściu SmackDown z FOX. Jak wiadomo przyszłość 205 Live wciąż wisi w powietrzu, a nowy odcinek tejże tygodniówki nie był emitowany od 24 września. Urzędnicy WWE na spotkaniu omówiono kilka kwestii dotyczących rozwoju programu, bądź całkowitego usunięcia go. WWE COO Triple H niedawno wyjawił, że tygodniówka 205 Live jest prowadzona pod wodzą NXT, w związku z czym WWE Cruiserweight Title zmienił nazwę na NXT Cruiserweight Title, dzięki czemu wkrótce obecny mistrz, czyli Drew Gulak będzie bronił pasa w konfrontacji z Lio Rushem.

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka Monday Night RAW w Bakersfield, na ringu pozostał Cesaro, który chwilę wcześniej został znokautowany przez boksera, Tysona Fury’ego. Wrestler ze Szwajcarii został zaatakowany przez Braya Wyatta, który po raz kolejny wykonał Mandible Claw swojemu przeciwnikowi. WWE opublikowało ekskluzywny materiał wideo z bijatyki Fury’ego z Braunem Strowmanem, a także ciosem, jaki otrzymał Cesaro od boksera: