Czy Charlotte Flair zdecyduje się na odejście z WWE?, Informacje dotyczące fabuły ze złotym jajem na RAW

» Rok 2021 stoi pod wielkim znakiem zapytania jeżeli chodzi o przyszłość Charlotte Flair. Doświadczona wrestlerka widziała, w jaki sposób federacja WWE potraktowała jej narzeczonego Andrade El Idolo (obecnie pracuje w AEW) oraz WWE Hall of Famera Rica Flaira. To skłoniło wiele osób do spekulacji na temat przyszłości SmackDown Women’s Champion, ale nie wydaje się, aby była ona skłonna w najbliższym czasie na zmianę otoczenia.

Nie po to pracowałam tak ciężko, aby po prostu odejść i powiedzieć Do widzenia. – Powiedziała Charlotte Flair podczas występu w The Masked Man Show.

W marcu Andrade El Idolo poprosił federację WWE o zwolnienie. Następnie podpisał kontrakt z All Elite Wrestling, dzięki czemu mógł pojawiać się w innych niezależnych federacjach, a także w AAA. Ric Flair z WWE pożegnał się w sierpniu, a powodem takiej decyzji miał być negatywny odbiór Dark Side of The Ring. Doświadczony, emerytowany wrestler pojawił się w sierpniu na NWA 73rd Anniversary PPV.

Widziałam artykuł, w którym napisano, że jestem w drodze do Arabii Saudyjskiej, aby wziąć udział w triple threat matchu o SmackDown WOmen’s Championship z Becky Lynch, Sashą Banks i Bianką Belair. W tym czasie przebywałam w Meksyku razem z moim facetem. Mam być złą kobietą i wiem, że odpowiednie osoby to zrozumieją. Jeśli jesteś normalny to nie będziesz miał problemu z oddzieleniem postaci odgrywanej w telewizji, jak i w życiu prywatnym. Zamierzam wykorzystać to co się dzieje w moim życiu osobistym, aby stać się jeszcze lepszym wykonawcą.

» Federacja World Wrestling Entertainment otrzymała prezent za powiązanie z filmem Red Notice, w którym występuje Dwayne “The Rock” Johnson. Mowa tutaj o złotym jaju. Warto przypomnieć, że jednym ze sponsorów zaprezentowanych podczas gali PPV Survivor Series był film Red Notice.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Survivor Series 2021: Wyniki

W trakcie PPV pojawił się prezes Vince McMahon prezentując złote jajo Kleopatry warte 100 milionów dolarów, które zostało wykorzystane w wyżej wspomnianym filmie akcji. McMahon powiedział, że jajko osobiście podarował mu The Rock, ale zostało ono skradzione, więc boss zlecił zbadanie tej sytuacji jednocześnie zaznaczając, że wszystkie gwiazdy RAW oraz SmackDown muszą zjawić się na poniedziałkowym czerwonym show, aby dotrzeć do sedna sprawy.

Portal PWInsider.com informuje, że wszystkie gwiazdy z brandu SmackDown pojawią się na RAW w Barclays Center, Brooklyn aby kontynuować fabułę związaną ze złotym jajem, która zakończy się tego samego wieczoru. Z raportu wynika, iż fabuła związana ze złotym jajem jest częścią płatnej promocji Netflixa, za którą firma wrestlingowa otrzymała “duże wynagrodzenie”.