Czy były zawodnik WWE dołączy do All Elite Wrestling? Dave Melzter mówi o tym w najnowszym wydaniu Wrestling Observer Radio

Według Dave’a Meltzera, który mówił o tym w najnowszym wydaniu Wrestling Observer Radio, były wrestler WWE ma być podobno tajemniczym trzecim członkiem frakcji House Of Black.

AEW teasowało w tym tygodniu nowego członka grupy House Of Black na epizodzie Dynamite. Podczas środowej gali, podczas segmentu Malakai Blacka i Brody’ego Kinga, rozległo się pukanie do drzwi.

King zapytał Blacka „na kogo czekamy”, na co ten odpowiedział, że na „historię”. To wzmocniłoby teorię, że Buddy Matthews może być człowiekiem, który zasili ich stajnię, ponieważ on i Black często walczyli ze sobą podczas ich pobytu w WWE. Obaj rywalizowali ze sobą kilka razy na Monday Night RAW, tworząc świetne pojedynki.

Były mistrz Cruiserweight został zwolniony z World Wrestling Entertainment 2 czerwca 2021 roku w ramach cięć budżetowych. Od tego czasu pojawił się w wielu niezależnych organizacjach. Matthews rywalizował między innymi z Kazuchika Okadą w New Japan Pro Wrestling i został wyróżniony przez MLW. Ostatnio brał udział w turnieju Battle Of Los Angeles 2022, docierając do półfinału.

W lipcu Matthews rozmawiał z Chrisem Van Vlietem, gdzie omawiał postać Blacka. Twierdził, że WWE wypuściło wielką gwiazdę i mogą tego kiedyś pożałować.

„Zamierza robić swoje i robić to, co chce, prawda? Czuję, że WWE źle go potraktowało i zwolniło z federacji topowego wrestlera. Byłem z nim w ringu wiele razy, wiem więc z pierwszej ręki, jaki jest dobry. Nie powiedział mi, trzymał to w tajemnicy. Rozmawiałem z nim w dniu, w którym zadebiutował, ale niczego mi nie mówił. Czekają go dobre rzeczy w przyszłości.”

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl